4. Turnus obozu "Wakacje z LDK!"

W dniach 28.07.-06.08. w znajdującym się na terenie Sierakowa ośrodku TKKF przebywało 63 uczestników czwartego turnusu obozu z cyklu "Wakacje z LDK!". Oprócz codziennych aktywności związanych z treningami, zawodnicy mieli okazje korzystać z szerokiej bazy atrakcji takich jak strzelnica, rowery wodne,. Podobnie jak uczestnicy poprzednich turnusów, dzieci wzięły udział w lekcji żywieniowej przygotowanej przez specjalistów ds. żywienia w firmie Nestle Polska. Dowiedzieli się o zmianach w piramidzie żywienia, gdyż w aktualnej jej wersji, to aktywność fizyczna stanowi fundament piramidy. Uczestnicy warsztatów przygotowywali ponadto wizualizację pożywnego śniadania- posiłku, który jest niestety bardzo często lekceważony. Zwieńczeniem każdego z turnusów były zawody sportowe. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali Certyfikat uczestnictwa w obozie "Wakacje z LDK!".

Oto jak prezentowały się wyniki poszczególnych konkurencji.

 

60 m K 2007 i mł

 

 

 

   

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Lena

Pajęcka

2007

8,64

II

Pola

Falęcka

2007

9,21

III

Lena

Kanicka

2007

8,37

I

Emilia

Ejdys

2007

9,67

IV

Kinga

Kozina

2009

10,08

V

 

60m K+M 2006

    

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Leon

Ziętek

2006

7,90

I

Marcel

Woźniak

2007

9,24

V

Nikodem

Robaczewski

2007

9,06

IV

Nina

Młodzińska

2006

8,31

III

Amelia

Łaszenkow

2006

9,69

VIII

Julia

Macina

2006

9,36

VII

Natalia

Jordanowska

2006

9,28

VI

Kinga

Kozłowska

2006

8,20

II

 

           500 m K  2006 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Oksana

Pestka

2008

1.27,34

II

Bianka

Adamczewska

2008

1.30,96

V

Marta

Szczudrawa

2006

1.28,01

III

Milena

Czepiel

2006

1.26,43

I

Amelia

Borko

2006

1.29,46

IV

 

          500m  M 2006 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Michał

Skowronek

2006

1.16,28

II

Paweł

Rafiński

2006

1.20,36

III

Aleksander

Nurkowski

2006

1.15,64

I

Marcin

Bieńkowski

2007

1.23,50

IV

Jakub

Dylak

2007

1.25,51

V

Oskar

Czarnecki

2008

1.30,75

VI

Jakub

Kowalski

2008

1.33,46

VII

 

  Skok w dal  K+M 2007 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Daria

Dobkowska

2008

4,10

V

Zuzanna

Zubel

2008

3,91

IX

Zuzanna

Mętel

2008

4,10

VI

Natalia

Bujarowicz

2008

3,72

X

Antonina

Pawlicka

2008

3,95

VIII

Adam

Pędziwiatr

2007

4,40

I

Filip

Chyża

2007

4,37

II

Olga

Jankowska

2009

3,98

VII

Wiktor

Jaroszewicz

2008

3,70

XI

Daniel

Słomczyński

2008

4,17

IV

Hanna

Michalska

2007

4,20

III

Anna

Ćigoń-Szymczak

2010

2,72

XII

 

      Skok w dal  K+M 2006

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Bartosz

Polarczyk

2006

4,80

IV

Jonasz

Lewandowski

2006

5,03

II

Olga

Szlachta

2006

5,28

I

Ewa

Nowicka

2006

4,36

VI

Nikola

Moritz

2006

4,75

V

Julia

Krysiak

2006

4,90

III

 

 Skok wzwyż K+M 2007 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Milena

Patejuk

2006

130

IV

Aleksandra

Dobkowska

2006

155

I

Arancia

Ryciak

2006

140

II

Zuzanna

Walkowiak

2006

140

II

 

    Oszczep K+M 2007 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Hanna

Kobylska

2007

25,90

I

Julia

Halewicz

2007

14,70

III

Aleksander

Kopeć

2009

19,10

II

 

        Oszczep K+M  2006

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Hubert

Trościanka

2006

27,70

III

Ignacy

Wawierowicz

2006

18,30

VI

Kamil

Petka

2006

25,50

V

Karolina

Michalak

2006

29,60

I

Melisa

Gładikowska

2006

20,60

IV

Kornelia

Dziurla

2006

29,20

II

Wiktoria

Zajączkowska

2006

15,90

VII

 

Sztafeta 8x 200 m K+M 2006 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Anna

Ćwigoń -Szymczak

 

 

 

Kinga

Kozina

 

 

 

Milena

Patejuk

 

 

 

Melisa

Gładikowska

 

4’08”,56

III

Aleksander

Nurkowski

 

 

 

Kornelia

Dziurla

 

 

 

Marcel

Woźniak

 

 

 

Amelia

Łaszenkow

 

 

 

 

Sztafeta 8x 200 m K+M 2006 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Bartosz

Polarczyk

 

 

 

Daria

Dobkowska

 

 

 

Bianka

Adamczewski

 

 

 

Daniel

Słomczyński

 

 

 

Ewa

Nowicka

 

4’12”,90

IV

Zuzanna

Mętel

 

 

 

Nikola

Moritz

 

 

 

Jakub

Dylak

 

 

 

 

Sztafeta 8x 200 m K+M 2006 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Emilia

Ejdys

 

 

 

Nikodem

Robaczewski

 

 

 

Amelia

Borko

 

 

 

Marcin

Bieńkowski

 

4;01”,44

I

Zuzanna

Zubel

 

 

 

Jakub

Kowalski

 

 

 

Antonina

Pawlicka

 

 

 

Natalia

Bujarowicz

 

 

 

Sztafeta 8x 200 m K+M 2006 i mł

Imię

Nazwisko

Rocznik

Wynik

Miejsce

Natalia

Jordanowska

 

 

 

Wiktor

Jaroszewicz

 

 

 

Olga

Jankowska

 

 

 

Oskar

Czarnecki

 

4’04”85

II

Julia

Macina

 

 

 

Wiktoria

Zajączkowska

 

 

 

Kamil

Petka

 

 

 

Ignacy

Wawierowicz

 

 

 

Galeria
Podobne artykuły

2. Turnus obozu "Wakacje z LDK!"

autor: Wleklińska Dagna - 20 Sierpień 2019

Obóz - "Wakacje z LDK"

autor: Trzepizur Katarzyna - 20 Sierpień 2019