OLA Podkarpackie na Orlen Warsaw Marathon

W sobotę 13 kwietnia 43-osobowa reprezentacja OLA Podkarpackie wzięła udział w Biegach Młodzieżowych podczas Orlen Warsaw Marathon. Biegi zorganizowano przy Stadionie Narodowym w Warszawie.

Reprezentacja naszego województwa składająca się z zawodników trenujących w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!” uzyskała wspaniałe wyniki. Dzieci rywalizowały w swoich rocznikach (od 2004 do 2008). Na 10 klasyfikacji, nasi reprezentanci zdobywali złote medale aż w 3! Byli to:
Aleksander SZWAJKA (KKS Victoria St. Wola) – złoto w roczniku 2005
Kornelia BUTRYN (KKS Victoria St. Wola) – złoto w roczniku 2006
Dominik MAJKA (CWKS Resovia Rzeszów) – złoto w roczniku 2008
Serdeczne podziękowania dla Podkarpackiego Klubu Biznesu za pomoc finansową, dzięki której opłacono nocleg dla reprezentacji naszego województwa.
Wyniki reprezentantów OLA Podkarpackie:
Kobiety
2004
4 miejsce – Ciupińska Magdalena (UKS Tempo 5 Przemyśl)
9 miejsce – Anioł Kamila (UKS Tempo 5 Przemyśl)
22 miejsce – Piksa Oliwia (UKS Tempo 5 Przemyśl)
2005
33 miejsce – Szczepanik Julia (UKS Tempo 5 Przemyśl)
41 miejsce – Kuszczak Julia (UKS Tempo 5 Przemyśl)
2006
1 miejsce – Butryn Kornelia (KKS Victoria St. Wola)
3 miejsce – Grzybowska Gabriela (KKS Victoria St. Wola)
30 miejsce – Błaszczak Julia (UKS Tempo 5 Przemyśl)
39 miejsce – Kyc Julia (CWKS Resovia Rzeszów)
41 miejsce – Szymczyszyn Milena (UKS Tempo 5 Przemyśl)
59 miejsce – Ziołowicz Katarzyna (CWKS Resovia Rzeszów)
62 miejsce – Gładysz Karina (CWKS Resovia Rzeszów)
71 miejsce – Urbańska Aleksandra (UKS Tempo 5 Przemyśl)
72 miejsce – Procyk Anna (UKS Tempo 5 Przemyśl)
2007
10 miejsce – Wisz Milena (CWKS Resovia Rzeszów)
30 miejsce – Pieróg Agata (KKS Victoria St. Wola)
47 miejsce – Tittinger Maja (CWKS Resovia Rzeszów)
81 miejsce – Sitek Maja (CWKS Resovia Rzeszów)
124 miejsce – Majka Emilia (CWKS Resovia Rzeszów)
2008
12 miejsce – Misztal Magdalena (UKS Tempo 5 Przemyśl)
32 miejsce – Sojka Magdalena (KKS Victoria St. Wola)
37 miejsce – Gawłowska Weronika (CWKS Resovia Rzeszów)
39 miejsce – Mielnik Aleksandra (UKS Tempo 5 Przemyśl)
63 miejsce – Dejnaka Maria (UKS Tempo 5 Przemyśl)
129 miejsce – Szwedka Gloria (UKS Tempo 5 Przemyśl)
Mężczyźni
2004
26 miejsce – Artym Jakub (UKS Tempo 5 Przemyśl)
45 miejsce – Szybiak Maciej (UKS Tempo 5 Przemyśl)
2005
1 miejsce – Szwajka Aleksander (KKS Victoria St. Wola)
2 miejsce – Kochmański Mateusz (CWKS Resovia Rzeszów)
7 miejsce – Pempuś Adrian (UKS Tempo 5 Przemyśl)
8 miejsce – Pilawa Błażej (UKS Tempo 5 Przemyśl)
2006
3 miejsce – Klinger Rafał (UKS Tempo 5 Przemyśl)
4 miejsce – Grykałowski Marek (KKS Victoria St. Wola)
9 miejsce – Rzeźniczuk Łukasz (KKS Victoria St. Wola)
16 miejsce – Bembenek Jakub (KKS Victoria St. Wola)
23 miejsce – Szwedka Emanuel (UKS Tempo 5 Przemyśl)
35 miejsce – Dąbek Dawid (CWKS Resovia Rzeszów)
61 miejsce – Sikora Adam (UKS Tempo 5 Przemyśl)
2007
6 miejsce – Przetacznik Adrian (UKS Tempo 5 Przemyśl)
8 miejsce – Książek Kamil (KKS Victoria St. Wola)
2008
1 miejsce – Majka Dominik (CWKS Resovia Rzeszów)
12 miejsce – Klejba Maciej (CWKS Resovia Rzeszów)
25 miejsce – Szwedka Nataniel (UKS Tempo 5 Przemyśl)

Galeria
Podobne artykuły

2 brązowe medale dla OLA Świętokrzyskie

autor: Ozdoba Janusz - 21 Kwiecień 2019

Ogólnopolski Bieg Lekkoatletyka dla każdego!

autor: Sowól Jolanta - 16 Kwiecień 2019