Ogólnopolski Bieg Lekkoatletyka dla każdego OWM w Warszawie.

OLA Augustów wśród najlepszych w Polsce!

             21 kwietnia w Warszawie -  na Stadionie Narodowym - odbyło się Narodowe Święto Biegania przy ORLEN WARSAW MARATON. Uczestniczyło w nim 2500 uczestników ogólnopolskiego programu Lekkoatletyka dla każdego! z 16 województw, które reprezentowały 53 miasta. Ośrodek Lekkiej Atletyki w Augustowie – lokalizacja Augustów i Suwałki - reprezentowali zawodnicy,  którzy zmagali się na dystansach 600 metrów (klasy IV-VI SP) oraz 800 metrów (klasy VII SP – II gimnazjum).

Ośrodek Lekkiej Atletyki w Augustowie w rywalizacji zespołowej uplasował się na BARDZO wysokim V miejscu w Polsce.

             Podczas Ogólnopolskiego Biegu Lekkoatletyka dla każdego panowała wspaniała atmosfera, bieganie i wysiłek połączony był z konkursami o tematyce związanej z Królową Sportu, można było spotkać i otrzymać autograf od znakomitości polskiej lekkoatletyki. Impreza sportowa zorganizowana na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, promująca aktywność fizyczną i zachęcająca do zabawy w sport dzieci i młodzież.

            Trenerzy OLA Augustów są dumni z osiągnięć zawodników.

 

Pełne wyniki na: domtel.sport.pl/wyniki,zawody.

Dziękujemy PZLA – program LDK za wspaniałą dawkę Królowej Sportu w wykonaniu młodych polskich lekkoatletów, MSiT za finansowanie naszych działań, ORLEN – za wspieranie finansowe!

 

I TY – jeżeli chcesz zasmakować lekkiej atletyki – przyjdź na bezpłatne zajęcia od poniedziałku do piątku na stadion lekkoatletyczny przy II LO w Augustowie o godzinie 16.00.

 

 

Galeria
Podobne artykuły

2 brązowe medale dla OLA Świętokrzyskie

autor: Ozdoba Janusz - 21 Kwiecień 2019

Ogólnopolski Bieg Lekkoatletyka dla każdego!

autor: Sowól Jolanta - 16 Kwiecień 2019