Konkurs - "Pochwal się swoim konspektem zajęć" i wygraj atrakcyjną nagrodę!

Przygotowanie zajęć dla naszych młodych lekkoatletów to często nie lada wyzwanie. Poszukiwanie atrakcyjnych form przekazu, przystępnych dla dzieci to "zadanie domowe" każdego trenera zatrudnionego w programie LDK! :) Szybkość bowiem, wytrzymałość czy technikę można przecież kształcić na wiele różnych sposobów. Stojąc zatem przed wyzwaniem zainteresowania treningiem najważniejszych uczestników tego programu czyli dzieci z pewnością niejeden z Was - Drodzy Trenerzy, pracuje na przygotowywanych przez siebie konspektach. 

Rzucamy Wam zatem wyzwanie!

Konkurs skrojony specjalnie z myślą o tych, którzy w domowym zaciszu pobudzają swoją wyobraźnię zastanawiając się w jakiej atrakcyjnej formie przekazywać najmłodszym ruchowe wzorce.

A jak się wzorować to na najlepszych! Zatem "Pochwal się swoim konspektem" i zgarnij atrakcyjną nagrodę!  Nie zapominaj przy tym o innowacyjności, kreatywności oraz wykorzystaniu atrakcyjnego sprzętu! 

Szczegóły dotyczące konkursu:

1. Konspekty mogą dotyczyć klas IV-VI i U 16, U18.

2. Konspekty muszą być tematycznie związane ze znanym lekkoatletą- np. Irena Szewińska - ćwiczenia sprinterskie doskonalące technikę biegu, B. Malinowski - technika pokonywania płotków i przeszkód (terenowych) itp.

3. Wszystkie konspekty powinny być przygotowane na załączonym druku mieszczącym się na jednej stronie a4:  Czcionka: 11, Arial Narrow.

4. Konspekty należy nadsyłać na adres marek-47@wp.pl w terminie nie przekraczającym 29.03.2019r. (godz. 24.00)

 

Do dzieła! Nie zwlekaj! Do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy zwłaszcza uczestników zbliżających się warsztatów.

 

 

Podobne artykuły

Warsztaty metodyczno-szkoleniowe w Brzozie - ruszają zapisy!

autor: Wleklińska Dagna - 1 Październik 2019

Warsztaty metodyczno-szkoleniowe w Wałczu 11-13.10.2019 r.

autor: Wleklińska Dagna - 28 Wrzesień 2019