Konkurs "Śniadanie Mistrza"

Lubisz kucharzyć? A może Twoimi zdrowymi kanapkami zajada się co niedzielę cala Twoja rodzina?!

Zachęcamy więc do wzięcia udziału w konkursie "Śniadanie Mistrza"!

Co należy zrobić?

1. W trzyosobowych zespołach przygotujcie przepis na śniadanie i to nie byle jakie - bo pełnowartościowe i w dodatku dla Mistrza!

2. To, z jakich produktów skorzystacie zależy tylko od Waszej fantazji. Pamiętajcie jednak, że choć w prostocie siła, to różnorodność produktów i zawartość w nich wartości odżywczych czyni je pełnowartościowym!

3. Uzasadnijcie dlaczego skorzystaliście z takich, a nie innych produktów i dlaczego Waszym zdaniem w diecie Mistrza nie mogłoby ich zabraknąć ...

4. Jeśli macie ochotę (nie jest to konieczne) odtwórzcie Wasz przepis w domu i zróbcie dokumentację fotograficzną.... wszak je się oczami ????

5. Odpowiedzcie na pytanie, w jaki sposób zachęcić najmłodszych niejadków do zjedzenia śniadania.

6. Do dnia 28 maja podeślijcie Wasze pomysły na adres dagna.wleklinska@interia.eu wraz z imionami i nazwiskami twórców śniadania, imieniem i nazwiskiem trenera oraz miejscowością, w której na co dzień trenujecie. (termin nadsyłania zgłoszeń zostanie przesunięty do 30 maja).

Najlepsze trzy zespoły, które przygotują najbardziej wartościowe śniadanie, w najlepszy sposób uzasadnią dlaczego ich zdaniem powinno ono tak wyglądać i udzielą ciekawej odpowiedzi na zadane pytanie nr 5, przyjadą do Warszawy i w dniu 7 czerwca podczas Finału Nestle Cup stoczą zaciętą walkę..... przygotowując na żywo śniadanie naszemu Mistrzowi z produktów, jakie zapewnimy!

Dodatkowo, jeśli nie jesteście uczestnikami Finału będziecie mogli wystartować w dowolnej konkurencji zgodnej z regulaminem zawodów! :)

Przypominamy, że w konkursie mogą wziąć udział tylko dzieci uczestniczące w programie LDK!

Nie zwlekajcie! Nasz Mistrz jest bardzo bardzo głodny ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Podobne artykuły

Miasteczko Lekkoatletyka dla każdego! na bydgoskim rynku

autor: Wleklińska Dagna - 12 Sierpień 2019

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na zakup medali

autor: Wleklińska Dagna - 11 Lipiec 2019