E-Konferencje Ldk!

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że konferencje dla trenerów odbędą się w formie online, transmitowane na żywo ze Studia Ldk! zlokalizowanego w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, które zostało naszym Partnerem przy ich organizacji.  Każde szkolenie będzie składać się z wykładu oraz dyskusji w studio z zaproszonymi gości. W trakcie transmisji będzie można zadawać pytania.
Zespół Ldk! dołożył wszelkich starań aby zaproponowana oferta szkoleń była atrakcyjna nie tylko dla trenerów i zawodników ale również wszystkich zainteresowanych aktywnością fizyczną.

Pierwsza konferencja odbędzie się już za tydzień, 6 listopada w godzinach 17.00-19.00. Jej tematem będzie "Lekkoatletyka w czasie pandemii COVID-19 - zagrożenia i wyzwania" w odniesieniu do sportu dzieci i młodzieży. Moderatorem szkolenia będzie dr Jarosław Krzywański, lekarz kadry narodowej PZLA. Wykładowcami będą: psycholog Pani Natalia Pawelska oraz ekspert Nestle. Do udziału w dyskusji została zaproszona zawodniczka Pani Marika Popowicz-Drapała oraz jej trener Pan Jacek Lewandowski.

Transmisja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych na kanale Youtube PZLAwideo oraz Facebook Lekkoatletyka dla Każdego

Harmonogram pozostałych e-konferencji:

13 listopada, godzina 17.00-18.30, "Biegi sprinterskie"

20 listopada, godzina 17.00-18.30, "Biegi wytrzymałościowe"

27 listopada, godzina 17.00-18.30, " Skoki",

4 grudnia, godzina 17.00-19.00, "Rzuty" , podsumowanie konferencji.

Wszystkich zapraszamy do udziału!

Zespół Ldk!

Podobne artykuły

HMP U18 oraz U20 - analiza województw - podsumowanie

autor: Jesień Paweł - 4 Maj 2021

Światowy Dzień Ziemi - warsztaty

autor: Jesień Paweł - 22 Kwiecień 2021