E-Konferencja Ldk! #2

E-Konferencja #2

Biegi sprinterskie – „Wyścig z czasem!”

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej konferencji Ldk!, która ponownie będzie transmitowana z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.
Tym razem zajmiemy się stroną techniczną uprawiania lekkiej atletyki, a konkretnie biegami sprinterskimi.  Tytuł konferencji sam w sobie oddaje charakter rywalizacji, a nasi goście postarają się przedstawić problemy z tym związane oraz ich pomysł na ich rozwiązywanie.

A goście będą niebanalni…

Marcin Nowak - Moderator Studia Ldk! oraz prelegent wykładu. Olimpijczyk, sprinter, trener a obecnie Dyrektor w Dziale Współpracy Międzynarodowej i Projektów Sportowych w Polskim Komitecie Olimpijskim.

Marian Woronin – czy trzeba opisywać?? Najszybszy Polak w historii, wicemistrz olimpijski, wielokrotny rekordzista Europy. Pomysłodawca i organizator słynnych „Czwartków Lekkoatletycznych”.

Lech Salamonowicz – wieloletni trener kadry narodowej sprintu, szkoleniowiec z wieloma sukcesami na koncie. Jego zawodnikami byli: Marcin Urbaś, rekordzista Polski na 200m, Marcin Nowak, Jan Ciepiela oraz wielu innych reprezentantów Polski.

Jakub Dukiewicz - fizjoterapeuta kadry narodowej PZLA, który opowie o problemach zdrowotnych związanych z biegami sprinterskimi.

W związku z Państwa sugestiami zdecydowaliśmy się na przeniesienie konferencji na godzinę 18.00 do 19.30.

Transmisja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych na kanale Youtube PZLAwideo oraz Facebook Lekkoatletyka dla Każdego

Zapraszamy!

Podobne artykuły

HMP U18 oraz U20 - analiza województw - podsumowanie

autor: Jesień Paweł - 4 Maj 2021

Światowy Dzień Ziemi - warsztaty

autor: Jesień Paweł - 22 Kwiecień 2021