E-Konferencja Ldk! #2

E-Konferencja #2

Biegi sprinterskie – „Wyścig z czasem!”

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej konferencji Ldk!, która ponownie będzie transmitowana z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.
Tym razem zajmiemy się stroną techniczną uprawiania lekkiej atletyki, a konkretnie biegami sprinterskimi.  Tytuł konferencji sam w sobie oddaje charakter rywalizacji, a nasi goście postarają się przedstawić problemy z tym związane oraz ich pomysł na ich rozwiązywanie.

A goście będą niebanalni…

Marcin Nowak - Moderator Studia Ldk! oraz prelegent wykładu. Olimpijczyk, sprinter, trener a obecnie Dyrektor w Dziale Współpracy Międzynarodowej i Projektów Sportowych w Polskim Komitecie Olimpijskim.

Marian Woronin – czy trzeba opisywać?? Najszybszy Polak w historii, wicemistrz olimpijski, wielokrotny rekordzista Europy. Pomysłodawca i organizator słynnych „Czwartków Lekkoatletycznych”.

Lech Salamonowicz – wieloletni trener kadry narodowej sprintu, szkoleniowiec z wieloma sukcesami na koncie. Jego zawodnikami byli: Marcin Urbaś, rekordzista Polski na 200m, Marcin Nowak, Jan Ciepiela oraz wielu innych reprezentantów Polski.

Jakub Dukiewicz - fizjoterapeuta kadry narodowej PZLA, który opowie o problemach zdrowotnych związanych z biegami sprinterskimi.

W związku z Państwa sugestiami zdecydowaliśmy się na przeniesienie konferencji na godzinę 18.00 do 19.30.

Transmisja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych na kanale Youtube PZLAwideo oraz Facebook Lekkoatletyka dla Każdego

Zapraszamy!

Podobne artykuły

E-Konferencja PZLA-Ldk! #4

autor: Jesień Paweł - 26 Listopad 2020