E-Konferencja Ldk! #3

E-Konferencja #3 – 20 listopada!

Biegi wytrzymałościowe – „ Prawidłowy rozwój kariery biegacza”

Kolejna konferencja już w ten piątek. Tym razem w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie będziemy rozmawiać o biegach wytrzymałościowych. Zaproszeni goście będą wymieniać doświadczenia i dyskutować na temat etapowości rozwoju biegacza. Na pewno będą mieli coś do powiedzenia, ponieważ….

Konferencję poprowadzi redaktor Marek Jóźwik, olimpijczyk, lekkoatleta, znany komentator wielu najważniejszych imprez sportowych.

Pierwszy wykład przedstawi Pan Zbigniew Król, trener wielu czołowych polskich biegaczy, Pawła Czapiewskiego, Adama Kszczota, Wioli Frankiewicz czy Lidii Chojeckiej, wielokrotnej rekordzistki Polski, medalistki Mistrzostw Świata i Europy, która będzie również gościem studia.

Trzecią zaproszoną osobą będzie nadzieja biegów średnich, utalentowana zawodniczka z Włocławka, podopieczna trenerki Agnieszki Nowakowskiej, Klaudia Kazimierska, aktualna wicemistrzyni Polski na 1500m seniorów, która jest wychowanką naszego programu Ldk!

Drugi wykład poprowadzi ekspert Nestle Polska, Pani Katarzyna Żywczyk. Tematem prezentacji będzie sen i jego wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Początek konferencji planowany jest na godzinę 18.00, a potrwa do...

Zapraszamy do nadsyłania pytań w komentarzu pod postem.

Transmisja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych na kanale Youtube PZLAwideo oraz Facebook Lekkoatletyka dla Każdego

Bardzo mile widziane są pytania, które można przesłać na adres pawel.jesien@pzla.pl

Zapraszamy!

Podobne artykuły

HMP U18 oraz U20 - analiza województw - podsumowanie

autor: Jesień Paweł - 4 Maj 2021

Światowy Dzień Ziemi - warsztaty

autor: Jesień Paweł - 22 Kwiecień 2021