Zajecia wstrzymane do 9.04

Komunikat organizacyjny.

W związku z wprowadzeniem w dniu wczorajszym nowych obostrzeń, w całym kraju zostają wstrzymane zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Do tej pory były one możliwe dla osób posiadających licencje zawodnika PZLA, niestety obecnie mogą ćwiczyć jedynie osoby trenujące zawodowo w rozumieniu art. 2 pkt 143 rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r., który brzmi:

„sport zawodowy” oznacza uprawianie sportu w taki sposób, w jaki świadczy się pracę lub usługi za wynagrodzeniem, bez względu na to, czy pomiędzy sportowcem zawodowym a odpowiednią organizacją sportową istnieje formalna umowa o pracę czy też nie, w przypadku gdy wynagrodzenie przekracza koszty uczestnictwa i stanowi znaczącą część dochodów dla sportowca. Koszty podróży i zakwaterowania związane z uczestnictwem w zawodach sportowych nie są uważane za wynagrodzenie dla celów niniejszego rozporządzenia;"

W związku z tym jesteśmy zmuszeni zawiesić prowadzenie zajęć Ldk! od soboty 27 marca do 9 kwietnia. Po ukazaniu się nowych informacji przekażemy Państwu decyzję co do dalszych działań.

Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie powagi sytuacji.

Zespół Programu.

 

Podobne artykuły

HMP U18 oraz U20 - analiza województw - część III

autor: Jesień Paweł - 13 Kwiecień 2021

Zajęcia zawieszone do 18 kwietnia!

autor: Jesień Paweł - 9 Kwiecień 2021