Miasteczko Lekkoatletyka dla każdego! przy ORLEN Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie

8 czerwca Stadion Śląski stał się świadkiem jednego z największych wydarzeń lekkoatletycznych w Polsce... kilkadziesiąt najbardziej rozpoznawalnych gwiazd światowej lekkiej atletyki przybyło do Chorzowa, aby sięgać po rekordy życiowe, ale i jak się okazało  -  osiągać najlepsze w tym roku rezultaty na świecie.

Przeszło 20 000 kibiców przyglądających się temu widowisku z trybun miało okazję podziwiać między innymi historyczne zwycięstwo Justyny Ersetic-Święty nad Allyson Felix czy padający rekord kontynentu w rzucie młotem kobiet, który od tamtego pamiętnego piątku należy do Gwen Berry.

Sympatyków programu Lekkoatletyka dla każdego! nie mogło tego dnia zabraknąć na śląskim stadionie...dlatego na jego błoniach stanęło lekkoatletyczne miasteczko, które tego dnia zostało odwiedzone przez przeszło 2 000 najmłodszych adeptów lekkiej atletyki. 

Wróćmy na chwilę pamięcią do tego wielkiego święta i spójrzmy na galerię zdjęć z miasteczka LDK! przy ORLEN Memoriale im. Janusza Kusocińskiego, który odbył  się w Chorzowie 8 czerwca 2018 roku :)

 

Autorem zdjęć jest Pan Mateusz Włostowski

Galeria