Trening z Mistrzynią

Trening lekkoatletyczny z Mistrzynią

 

 

W piątek 1 marca w hali OSiR Praga Poludnie przy ulicy Siennickiej sekcja lekkiej atletyki warszawskiego Klubu Sportowego Orzeł w ramach projektu Lekkoatletyka dla każdego zorganizowała spotkanie ze srebrną Medalistką Igrzysk Olimpijskich w skoku wzwyż Urszulą Kielan.

Była Mistrzyni przygotowuje się do Halowych Mistrzostw Świata Masters w Toruniu 23 marca. Profesjonalna rozgrzewka, techniczne pokonywanie płotków lekkoatletycznych oraz super techniczny rozbieg i rytm odbicia do skoku wzwyż wzbudziły zachwyt młodych lekkoatletów. Kiedy przyszedł czas na wspólne skoki a Mistrzynią, padły wspaniałe wyniki: Alicja Wysocka (rocznik 2003) finalistka Halowych Mistrzostw Polski 162cm, Urszula Kuchta (rocznik 2005) 1,45. Urszula, wg trnera, ma dużą przyszłość przed soba w pięcioboju lekkoatletycznym. Po treningu spotkanie zwieńczyliśmy wspólnym zdjęciem z Mistrzynią.

Od lewej: trener Marian Podrażko, w okularach Grzegorz Uchera, nieco z tyłu Grzegorz Kwiatkowski, w zielonej koszulce Kajetan Daszkiewicz-Bortkowski, za nim Alicja Wysocka, w środku w białej koszulce Urszula Kielan (poprzeczka na wysokości 1,94, co dało medal olimpijski), obok Urszula Kuchta, Ignacy Wiśniewski, Natalia Gil, Maria Włoszczak, Roman Uchera i najmłodsi: w żółtej koszulce Ksawery Daszkiewicz-Bortkowski, Piotr Kaniasty,, Zuzanna Daszkiewicz-Bortkowska.

Podobne artykuły

Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców.

autor: Sowól Jolanta - 18 Maj 2019

Lekkoatletyka w Gubinie jest dla każdego.

autor: Kaczmarek Adam - 17 Maj 2019