Sukcesy lubuskich lekkoatletów.

Data dodania: 19.03.2021

Kolejny rewaluacyjny występ przełajowy młodych biegaczy podczas otwartych Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych. W pięknym stylu zwyciężył Antek Szymański???????????????????? w kategorii u12, drugie miejsce wśród młodziczek zajęła Emilia Fabiszewska????????????, a po wyrównanej walce na ostatnich metrach trzecie miejsce w kategorii u14 padło łupem Adrianny Wasilewskiej????????????. Tuż za podium finiszowały Laura Nowacka i Natalia Wojakowska w katagorii u16 (4 i 5 miejsca).

28msc Amelia Grzegorczyk u16

Dla większość był to debiut na zawodach przełajowych, wszyscy pokazali charakter na trasie i poradzili sobie w trudnych warunkach.

Wielkie podziękowania dla rodziców za zorganizowanie transportu i wsparcie podczas zawodów ????????????????. Już 27 marca żarscy zawodnicy wystartują na najważniejszych zawodach przełajowych w Żaganiu Mistrzostwach Makroregionu????????.

Powrót

PO UBIEGŁOROCZNYM SUKCESIE AKCJI LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE...
23.03.2024

Biegi Ldk! w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegach przełajowych

Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2024 (woj. LUB...