Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
| Więcej |
| Treningi lekkoatletyczne LDK |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne LDK |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Warmińska 1, 60-476 Poznań |
Środa, 18:30 - 20:30 |
Warmińska 1, 60-476 Poznań |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Warmińska 1, 60-476 Poznań |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne LDK |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:30 - 20:00 |
Robotnicza 12, 55-095 Długołęka |
Wtorek, 18:30 - 20:00 |
Robotnicza 12, 55-095 Długołęka |
Czwartek, 18:30 - 20:00 |
Robotnicza 12, 55-095 Długołęka |
| Więcej |
| treningi |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
| Więcej |
| trening kl. V -VIII |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
62-710 Władysławów , ul. Kaliska 19, 62-710 Władysławów |
Środa, 17:00 - 18:30 |
62-710 Władysławów , ul. Kaliska 19, 62-710 Władysławów |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
62-710 Władysławów , ul. Kaliska 19, 62-710 Władysławów |
Sobota, 12:30 - 14:00 |
62-710 Władysławów , ul. Kaliska 19, 62-710 Władysławów |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Augustowska 2, Szkolna 1, Czerwonka, 16-150 Suchowola |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Augustowska 2, Szkolna 1, Czerwonka, 16-150 Suchowola |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Augustowska 2, Szkolna 1, Czerwonka, 16-150 Suchowola |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
35 Jana Pawła II, 59-600 Lwówek Śląski |
Środa, 15:30 - 17:00 |
35 Jana Pawła II, 59-600 Lwówek Śląski |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
35 Jana Pawła II, 59-600 Lwówek Śląski |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bogedaina 22, Pszczyna, 43-200 Pszczyna |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bogedaina 22, Pszczyna, 43-200 Pszczyna |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
sala ZSTIO, 67-200 Głogów |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Wita Stwosza, 67-200 Głogów |
Środa, 16:30 - 18:00 |
sala ZSTIO, 67-200 Głogów |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Wita Stwosza, 67-200 Głogów |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Daszyńskiego, 67-200 Głogów |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas I-IV |
Poniedziałek, 13:40 - 15:40 |
Żeromskiego 29, 22-500 Hrubieszów |
Środa, 13:40 - 15:40 |
ul.Żeromskiego 29, 22-500 Hrubieszów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Cmentarna 10, 63-210 Żerków |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Cmentarna 10, 63-210 Żerków |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Cmentarna 10, 63-210 Żerków |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Dworcowa 11, 88-140 Gniewkowo |
Piątek, 17:00 - 19:30 |
ul. Dworcowa 11, 88-140 Gniewkowo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Królowej Jadwigi 8 , 22-400 Zamość |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Królowej Jadwigi 8 , 22-400 Zamość |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Sp nr 28 ul Gościeradowska 18/20 Warszawa, 03-592 Warszawa |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Sp nr 28 ul Gościeradowska 18/20 Warszawa, 03-592 Warszawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
| Więcej |