Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe V - VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Słowackiego 14, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Słowackiego 14, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Słowackiego 14, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe I-IV |
Środa, 14:25 - 16:00 |
ul. Szkolna 1, 66-620 Gubin |
Czwartek, 13:35 - 15:10 |
ul. Szkolna 1, 66-620 Gubin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:45 - 19:15 |
Zygmunta Krasińskiego, 66-400 Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 17:45 - 19:15 |
Zygmunta Krasińskiego, 66-400 Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 12:30 - 15:00 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Wtorek, 15:30 - 16:30 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Czwartek, 15:30 - 16:30 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Piątek, 08:00 - 10:00 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
| Więcej |
| Lekko Atletyka dla dzieci: biegi, ćwiczenia rozciągające, stabilizacja, płotki,ogólorozwojówka |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Wyspiańskiego 21, 65-001 Zielona Góra |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska , 65-001 Zielona Góra |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska , 65-001 Zielona Góra |
| Więcej |
| Trening kl. V - VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Choszczańska 7, Bobrówko, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Choszczańska 7, Bobrówko, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
ul. Choszczańska 7, Bobrówko, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Moniuszki 2, 69-200 Sulęcin |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Moniuszki 2, 69-200 Sulęcin |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Moniuszki 2, 69-200 Sulęcin |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Moniuszki 2, 69-200 Sulęcin |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci: biegi, rzuty, z akcentem na ukierunkowany rozwój |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Wtorek, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Środa, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Czwartek, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Piątek, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Sobota, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne ogólnorozwojowe dla dzieci: biegi, skoki, rzuty |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Konopnickiej 4, 66-530 Drezdenko |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul. Konopnickiej 4, 66-530 Drezdenko |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 20:00 |
ul.Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
ul.Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Czwartek, 18:00 - 19:30 |
ul.Sportowa 1, 69-100 Słubice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 6, 68-100 Żagań |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 6, 68-100 Żagań |
| Więcej |
| Lekka atletyka dla dzieci: skoki, biegi, rzuty. Akcent wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Mickiewicza 37, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Mickiewicza 37, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Mickiewicza 37, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sulechów Piaskowa 52, 66-100 Sulechów |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Sulechów Piaskowa 52, 66-100 Sulechów |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sulechów Piaskowa 52, 66-100 Sulechów |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Wtorek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Środa, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Sobota, 10:00 - 13:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z akcentem wszechstronnego rozwoju - biegi, skoki, rzuty. |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Okrzei 19, 68-200 Żary |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Okrzei 19, 68-200 Żary |
| Więcej |
| lekkoatletyka dla dzieci: biegi, skoki, rzuty, akcent na wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
SP5 Żary ul.Okrzei19,stadion ,,Syrena' uL.leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 16:30 - 18:00 |
SP5 Żary ul.Okrzei19,stadion ,,Syrena' uL.leśna 34, 68-200 Żary |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
SP5 Żary ul.Okrzei19,stadion ,,Syrena' uL.leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |