Ogólnopolskie Zawody Halowe Ldk! - Toruń

Ogólnopolskie Otwarte Zawody Halowe Ldk! za nami!

Tegoroczna edycja tych jakże ważnych i emocjonujących zawodów przebiegała w cieniu panującej epidemii. Organizatorzy byli zmuszenii wprowadzić wiele ograniczeń, nierzadko uciążliwych tak dla zawodników jak i dla obsługi zawodów. Wierzymy, że spotkało się to ze zrozumieniem wszystkich uczestników, bo przecież ich zdrowie jest najważniejsze.

Pomimo trudnej sytuacji padło wiele wartościowych wyników i mogliśmy z przyjemnością oglądać rywalizację naszych najmłodszych adeptów "królowej sportu". Gospodarzem imprezy była ponownie Hala Arena Toruń, która będzie niedługo gościć najlepszych lekkoatletów Europy. To tutaj już w marcu odbędą się Halowe Mistrzostwa starego kontynentu.

Zawody podzielone były na dwie oddzielne imprezy - w kategorii U13 oraz U15. Swoje reprezentacje przysłało 10 województw.

Poniżej znajdą Państwo wybrane, ciekawsze wyniki, komunikat z zawodów oraz galerię zdjęć. 

Gratulujemy wszystkim zawodników oraz trenerom!

Kategoria U13                                                                                                                                      TRENER

K300         TOMCZYK         Zofia      UMLKS Pegaz Opoczno     43.29 sek.                               Marek Grobulus

K60pł      WIESZTORT       Laura     AZS-AWF Warszawa           9.92   sek.                               Izabella Obłękowska

K60           PIĄTKOWSKA  Hanna   ULKS MOSiR Sieradz             8.29   sek.                               Marcin Gabrysiak

K wzwyż  WOŹNIAK         Martyna              AML Słupsk               1.56  m.                                   Bernadeta Kopeć

M300       KOŃCZAK         Kacper    UKS Otrębusy                      41.72   sek.                              Sebastian Kończak

M60pł      WOŚKO             Mateusz      UKS Czempion Bełchatów            10.25 sek.              Dariusz Rybarczyk

M piłka lek. ŚCIŚLAK        Ksawery              LKS Zantyr Sztum              12.00 m.                       Jacek Pajda

U15                                                                                                                                                                                               TRENER

K1000m     GALIŃSKA      Eliza       UKS Filipides Teresin                        2:58.80 min.                Andrzej Andryszczyk

K300m       ORZECHOWSKA           Noemi   UKS Czapla Białe Błota   41.73 sek.                      Zbigniew Karnas            

K600m       OWCZARUK   Hanna   MKL Maraton Świnoujście            1:41.36 min.                   Janusz Walkowiak

K60m         KUŚ   Anastazja            KS AZS UWM Olsztyn                     8.12 sek.                        Bronisława Ludwichowska

K60m         SZYMAŃSKA   Oliwia   MLKS Agros Żary                             8.17  sek.                        Dariusz Wisz

K60płm     JAROSIŃSKA   Maria    MKL Toruń                                        9.38 sek.                        Dagna Wleklińska

K60płm     OLCZYK            Anna      UKS Czempion Bełchatów          9.69 sek.                       Dariusz Rybarczyk             

K wzwyż     PATEJUK        Milena  AML Słupsk                                         1.67  m.                          Bernadeta Kopeć

K wzwyż     DOBKOWSKA               Aleksandra          OKLA Ostrołęka 1.61   m.                          Bartosz Witkowski

K w dal      JANKOWSKA  Iga         LUKS Start Nakło                              5.07  m.                        Joanna Jankowska

K w dal      SZCZEŚNIAK    Julia       LUKS Start Nakło                            5.05  m.                         Marcin Jankowski

M600m     JANICKI           Maciej   KS AZS UWM Olsztyn                     1:32.91 min.                    Bronisława Ludwichowska

M60m       BAJRASZEWSKI             Tomasz LKS Vectra Włocławek     7.16 sek.                        Marek Ziółkowski

M60pł      BUCZYŃSKI      Kacper  MKS Bank BS Płońsk                       9.39  sek.                        Zbigniew Wiśniewski

M kula       GAJDA              Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki              13.20 m.                          Artur Belter

Komunikat z zawodów U13 i U15

 

Podobne artykuły

HMP U18 oraz U20 - analiza województw - podsumowanie

autor: Jesień Paweł - 4 Maj 2021

Światowy Dzień Ziemi - warsztaty

autor: Jesień Paweł - 22 Kwiecień 2021