Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Lekka atletyka |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Obiekt sportowy GOS al.Grunwaldzka 244, 80-314 Gdańsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Obiekt sportowy GOS ul.Grunwaldzka 238, 80-314 Gdańsk |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Obiekt sportowy GOS ul.Grunwaldzka 238, 80-314 Gdańsk |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Lato: Wybickiego 48/ Zima: Aleja Niepodległości 739A, 81-842 Sopot |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Lato: Wybickiego 48/ Zima: Aleja Niepodległości 739A, 81-842 Sopot |
| Więcej |
| HARMONOGRAM NOWY |
Poniedziałek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Środa, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Piątek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
| Więcej |
| Zajęcia z dziećmi klas I-IV |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Średnia 4a , 77-300 Człuchów |
| Więcej |
| zajęcia dla klas I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Szkolna1 OSiR, 77-300 Człuchów |
| Więcej |
| zajęcia z grupą klasy IV-VIII |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 1, 77-300 Człuchów |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Średnia 4a, 77-300 Człuchów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Średnia 4a, 77-300 Człuchów |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul.Nagietkowa 73, 81-589 Gdynia |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul.Nagietkowa 73, 81-589 Gdynia |
| Więcej |
| Dyżur koordynatora |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki. |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 2. Hala Sportowa ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 2. Hala Sportowa ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 2. Hala Sportowa ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne. |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z grupą dzieci klas I - IV. |
Środa, 13:40 - 15:10 |
Bytów ul. Domańskiego 13, 77-100 Bytów |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Bytów ul. Domańskiego 13, 77-100 Bytów |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Szkolna 10, 77-140 Kołczygłowy |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Szkolna 10, 77-140 Kołczygłowy |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Olimpijska 5, 81-538 Gdynia |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Olimpijska 5, 81-538 Gdynia |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Olimpijska 5, 81-538 Gdynia |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Olimpijska 5, 81-538 Gdynia |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Olimpijska 5, 81-538 Gdynia |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Olimpijska 5, 81-536 Gdynia |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Olimpijska 5, 81-536 Gdynia |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Olimpijska 5, 81-536 Gdynia |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I - IV |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Zespół Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7A, 83-424 Lipusz |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Zespół Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7A, 83-424 Lipusz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Opolska 9, 80-395 Gdańsk |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Opolska 9, 80-395 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Ul. Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Ul. Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
| Więcej |