Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:30 - 20:00 |
Wolska 2 , 36-100 Kolbuszowa |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Cmolas 269 c, 36-105 Kolbuszowa |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
| Więcej |
| Koordynacja-dyżur |
Wtorek, 15:00 - 18:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Środa, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Czwartek, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Piątek, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |
| Trening |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Wyszyna ul. Turkowska 1 62-710 Władysławów, 62-513 Władysławów |
Sobota, 12:30 - 14:00 |
Władysławów ul Jagielońska 1, 62-710 Władysławów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Zgorzelecka 18, 59-700 Bolesławiec |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Witosa 1, 07-410 Ostrołęka |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul.Witosa 1, 07-410 Ostrołęka |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Witosa 1, 07-410 Ostrołęka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Płk. T. Semika 2, 34-200 Sucha Beskidzka |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Płk. T. Semika 2, 34-200 Sucha Beskidzka |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Płk. T. Semika 2, 34-200 Sucha Beskidzka |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Siłownia, 59-900 Zgorzelec |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla każdego |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
św, Jadwigi 7, 56-416 Twardogóra |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
św, Jadwigi 7, 56-416 Twardogóra |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
| Więcej |
| |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Janów Karwicki, 26-300 Opoczno |
Środa, 14:00 - 15:30 |
Janów Karwicki, 26-300 Opoczno |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Janów Karwicki, 26-300 Opoczno |
Sobota, 12:00 - 14:00 |
Janów Karwicki, 26-300 Opoczno |
| Więcej |
| zajęcia dla kl. 5-8 |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Środa, 17:00 - 18:30 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Żołnierzy Września 1, 22-600 Tomaszów Lub. |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Żołnierzy Września 1, 22-600 Tomaszów Lub. |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
ul. Żołnierzy Września 1, 22-600 Tomaszów Lub. |
| Więcej |
| Pozalekcyjne zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 14:30 - 16:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
Piątek, 14:30 - 16:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
| Więcej |
| Zajęcia Lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 19:30 - 21:00 |
ul. Sportowa 1E, 57-360 Wrocław |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Sportowa 7, 57-320 Wrocław |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
Sportowa 7, 57-320 Wrocław |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 13:15 - 14:45 |
Parkowa 4, 87-148 Turzno |
Środa, 13:15 - 14:45 |
Parkowa 4, 87-148 Turzno |
| Więcej |