Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Zajęcia ruchowe |
Poniedziałek, 09:00 - 10:30 |
Pruszków, ul. Obrońców Pokoju 44, 05-800 Warszawa |
Czwartek, 10:00 - 11:30 |
Pruszków, ul. Obrońców Pokoju 44, 05-800 Warszawa |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Karola Miarki 1, 67-200 Głogów |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Karola Miarki 1, 67-200 Głogów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:15 - 17:45 |
ul. Piłsudskiego, 33-100 Tarnów, Tarnów |
Środa, 16:15 - 17:45 |
ul. Piłsudskiego, 33-100 Tarnów, Tarnów |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
ul. Piłsudskiego, 33-100 Tarnów, Tarnów |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Mickiewicza 13 Gostkowo 20, 77-100 Bytów-Gostkowo |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Mickiewicza 13 Gostkowo 20, 77-100 Bytów-Gostkowo |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Mickiewicza 13 Gostkowo 20, 77-100 Bytów-Gostkowo |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Licealna 3, 43-600 Jaworzno |
Czwartek, 18:00 - 20:00 |
ul. Licealna 3, 43-600 Jaworzno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Leśna 49, 43-600 Jaworzno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Moniuszki 95, 43-600 Jaworzno |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży w grupie OSU |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Szkolna 4, 99-100 Łęczyca |
Środa, 13:00 - 14:30 |
ul. Jana Kochanowskiego 2, 99-150 Grabów |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Szkolna 4, 99-100 Łęczyca |
| Więcej |
| Treningi lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Stadionowa 30, 43-516 Zabrzeg |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Stadionowa 30, 43-516 Zabrzeg |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Stadionowa 30, 43-516 Zabrzeg |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Wierzbińskiego 2 Inowrocław , 88-100 Bydgoszcz |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Wierzbińskiego 2 Inowrocław , 88-100 Bydgoszcz |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Wierzbińskiego 2 Inowrocław , 88-100 Bydgoszcz |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Wierzbińskiego 2 Inowrocław , 88-100 Bydgoszcz |
| Więcej |
| 1-3 |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Częstochowska 27, 46-040 Ozimek |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Ul. Sosnkowskiego 12 , 45-273 Opole |
| Więcej |
| trening LA |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
| Więcej |
| Zajęcia z zakresu lekkiej atletyki |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul. Dąbrowskiego 58/64, 42-217 Częstochowa |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
ul. Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
ul. Dąbrowskiego 58/64, 42-217 Częstochowa |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
ul. Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Papowo Biskupie, 86-221 Papowo Bisk. Zegartowice |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Park Słowackiego 1, 86-200 Chełmno |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Grubno, 86-212 Chełmno-Grubno |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Park Słowackiego, 86-200 Chełmno |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Papowo Biskupie, 86-221 Papowo Bisk. Zegartowice |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Papowo Biskupie, 86-221 Papowo Bisk. Zegartowice |
| Więcej |
| |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Lumumby 22/26, 91-404 Łódź |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Lumumby 22/26, 91-404 Łódź |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne- ukierunkowane OSU |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Metalowa 53, 22-100 Chełm |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Połaniecka 10, 22-100 Chełm |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Połaniecka 10, 22-100 Chełm |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. I Pułku Szwoleżerów 15 a, 22-100 Chełm, 22-100 Chełm |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Połaniecka 10, 22-100 Chełm |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul. Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
ul. Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul. Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Wybickiego 48, 81-842 Sopot |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Wybickiego 48, 81-842 Sopot |
Środa, 16:00 - 18:30 |
Wybickiego 48, 81-842 Sopot |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Wybickiego 48, 81-842 Sopot |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Wybickiego 48, 81-842 Sopot |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
Wybickiego 48, 81-842 Sopot |
| Więcej |