Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Władysława Jagiełły 6, 99-300 Kutno |
Środa, 15:45 - 17:15 |
Władysława Jagiełły 6, 99-300 Kutno |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Władysława Jagiełły 6, 99-300 Kutno |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla klas 4-8 |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
obiekty sportowe SP 11, ul. Szpitalna 66, 16-400 Suwałki, stadion LA (od maja), 16-400 Suwałki |
Środa, 15:30 - 17:00 |
obiekty sportowe SP 11, ul. Szpitalna 66, 16-400 Suwałki, stadion LA (od maja), 16-400 Suwałki |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
obiekty sportowe SP 11, ul. Szpitalna 66, 16-400 Suwałki, stadion LA (od maja), 16-400 Suwałki |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
KEN 1, 15-687 Białystok |
Środa, 15:30 - 17:00 |
KEN 1, 15-687 Białystok |
| Więcej |
| Zajęcia LDK |
Czwartek, 12:00 - 13:30 |
Akademicka 20, 27-400 Ostrowiec Św. |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Akademicka 20, 27-400 Ostrowiec Św. |
| Więcej |
| Trening ukierunkowany: skok o tyczce |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Rudzka 37, 93-423 Łódź |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Rudzka 37, 93-423 Łódź |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Rudzka 37, 93-423 Łódź |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Rudzka 37, 93-423 Łódź |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Rudzka 37, 93-423 Łódź |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne w ramach LDK |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
95-100 Zgierz ul. Wschodnia 2, 95-100 Zgierz |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
95-100 Zgierz ul. Wschodnia 2, 95-100 Zgierz |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
95-100 Zgierz ul. Wschodnia 2, 95-100 Zgierz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Gdańska 163, 85-674 Bydgoszcz |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Gdańska 163, 85-674 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening Lekkoatletyczny grupy zawodników OSU |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
KS AZS - UWM ul. Oczapowskiego 12 10-720 Olsztyn, 10-720 Olsztyn |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
KS AZS - UWM ul. Oczapowskiego 12 10-720 Olsztyn, 10-720 Olsztyn |
Środa, 15:30 - 17:45 |
KS AZS - UWM ul. Oczapowskiego 12 10-720 Olsztyn, 10-720 Olsztyn |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
KS AZS - UWM ul. Oczapowskiego 12 10-720 Olsztyn, 10-720 Olsztyn |
Piątek, 15:30 - 17:45 |
KS AZS - UWM ul. Oczapowskiego 12 10-720 Olsztyn, 10-720 Olsztyn |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
KS AZS - UWM ul. Oczapowskiego 12 10-720 Olsztyn, 10-720 Olsztyn |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Kujawska 20/Kujawska 22, 88-153 Kruszwica |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Kujawska 20/Kujawska 22, 88-153 Kruszwica |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Kujawska 20/Kujawska 22, 88-153 Kruszwica |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 18:15 - 19:45 |
Kujawska 20/Kujawska 22, 88-153 Kruszwica |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Kujawska 20/Kujawska 22, 88-153 Kruszwica |
| Więcej |
| lekkoatletyka dla dzieci: biegi, skoki, rzuty, akcent na wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
SP5 Żary ul.Okrzei19,stadion ,,Syrena' uL.leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 16:30 - 18:00 |
SP5 Żary ul.Okrzei19,stadion ,,Syrena' uL.leśna 34, 68-200 Żary |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
SP5 Żary ul.Okrzei19,stadion ,,Syrena' uL.leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Ul. Armii Krajowej, 26-300 Opoczno |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Ul. Armii Krajowej, 26-300 Opoczno |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Ul. Armii Krajowej, 26-300 Opoczno |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiR Piła ul. Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiR Piła ul. Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiR Piła ul. Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
Środa, 14:40 - 16:10 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
| Więcej |
| treningi LA grupa OSU |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
| Więcej |
| zajęcia sportowe z uczniami klas I-IV |
Wtorek, 12:30 - 14:00 |
SPORTOWA 1, 72-210 Dobra Nowogardzka |
Piątek, 12:00 - 13:30 |
SPORTOWA 1, 72-210 Dobra Nowogardzka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Stanisława Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Stanisława Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| Trening LA |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |