Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| trening |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
82-400 Sztum, ul. Sienkiewicza 54, ul.Tadeusza Kościuszki., 82-400 Sztum |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
82-400 Sztum, ul. Sienkiewicza 54, ul.Tadeusza Kościuszki., 82-400 Sztum |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
82-400 Sztum, ul. Sienkiewicza 54, ul.Tadeusza Kościuszki., 82-400 Sztum |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-635 Kraków |
Środa, 17:30 - 19:00 |
os. Szkolne 39, 31-978 Kraków |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-635 Kraków |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Bursztynowa 12, 76-270 Ustka |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Bursztynowa 12, 76-270 Ustka |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Sportowa 17, 76-270 Ustka |
| Więcej |
| Trening LA: ukierunkowany - OSU |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:30 |
Lublewo Gdańskie, ul. Szkolna 5, 83-050 Gdańsk |
Piątek, 12:30 - 14:30 |
Lublewo Gdańskie, ul. Szkolna 5, 83-050 Gdańsk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe w grupie V-VIII |
Poniedziałek, 14:05 - 15:35 |
ul. Sportowa 6, Domaniów, 55-216 Domaniów |
Środa, 14:05 - 15:35 |
ul. Sportowa 6, Domaniów, 55-216 Domaniów |
Piątek, 14:05 - 15:35 |
ul. Sportowa 6, Domaniów, 55-216 Domaniów |
| Więcej |
| Zajęcia LDK |
Poniedziałek, 13:45 - 15:15 |
ul. Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław |
Piątek, 13:45 - 15:15 |
ul. Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław |
| Więcej |
| Zajęcia z grupą V-VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Namysłów, ul. Reymonta 56, 46-100 Namysłow |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Namysłów, ul. Reymonta 56, 46-100 Namysłow |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Namysłów, ul. Reymonta 56, 46-100 Namysłow |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci- wszechstronny rozwój. |
Wtorek, 18:45 - 20:15 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 18:45 - 20:15 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Zajęcia LDK grupy V-VIII |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziadz |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziadz |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziadz |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z Ldk klasy V - VIII, Rocznik 2007 - 2010 |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
Piątek, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 12:30 - 15:00 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Wtorek, 15:30 - 16:30 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Czwartek, 15:30 - 16:30 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Piątek, 08:00 - 10:00 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Tetmajera 1a, 63-507 Kobyla Góra |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Tetmajera 1a, 63-507 Kobyla Góra |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Tetmajera 1a, 63-507 Kobyla Góra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup I-IV (2) |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Jana Pawła II, nr 7, 11-730 Mikołajki |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Jana Pawła II, nr 7, 11-730 Mikołajki |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 14:15 - 15:45 |
ul. Wojciechowskiego Stadion lekkoatletyczny, orlik lub hala sportowa, 88-190 Barcin |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
ul. Wojciechowskiego Stadion lekkoatletyczny, orlik lub hala sportowa, 88-190 Barcin |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki grupa szkolenia ukierunkowanego biegi i chód sportowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |