Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Luckiego 47, 97-545 Kamieńsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 16:00 - 17:30 |
kolumba 2, 97-500 Strzałków |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Luckiego 47, 97-545 Kamieńsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Góra Motyczna 31, 39-200 Dębica |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Góra Motyczna 31, 39-200 Dębica |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
Środa, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
Piątek, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
| Więcej |
| Trening dzieci 4-6 SP. |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
| Więcej |
| zajęcia specjalistyczne z grupą OSU |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Lekkoatletyka, ogólnorozwojówka, klasy 1-4 |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie, 84-240 Reda |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie, 84-240 Reda |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Łąkowa 36, 84-240 Reda |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Łąkowa 36, 84-240 Reda |
| Więcej |
| Zajęcia LDK |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
Środa, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Zajęcia I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla Każdego |
Poniedziałek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
| Więcej |
| Trening dla klas IV-VIII |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening wszechstronny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. 17 Stycznia , 64-100 Leszno |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. 17 Stycznia , 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny - OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
| Więcej |