Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| trening lekkoatletyczny dla grup OSU |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Gryfino ul. Iwaszkiewicza, Parkwa, Sportowa, 74-100 Gryfino |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Gryfino ul. Iwaszkiewicza, Parkwa, Sportowa, 74-100 Gryfino |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Gryfino ul. Iwaszkiewicza, Parkwa, Sportowa, 74-100 Gryfino |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Gryfino ul. Iwaszkiewicza, Parkwa, Sportowa, 74-100 Gryfino |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Gryfino ul. Iwaszkiewicza, Parkwa, Sportowa, 74-100 Gryfino |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Gryfino ul. Iwaszkiewicza, Parkwa, Sportowa, 74-100 Gryfino |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:10 - 17:40 |
Palmowa 28, 15-795 Białystok |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Palmowa 28, 15-795 Białystok |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Palmowa 28, 15-795 Białystok |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny od 01.11.2023 do 30.04.2024 |
Poniedziałek, 15:45 - 17:15 |
Podskarbińska14, Warszawa |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Podskarbińska14, Warszawa |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Podskarbińska14, Warszawa |
Piątek, 18:30 - 20:00 |
Podskarbińska14, Warszawa |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Al. Zieleniecka, Warszawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul.Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul .Żołnierska 39, 10-560 Olsztyn |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 13:00 - 14:30 |
ul.Krężnicka 156, 20-518 Lublin |
Wtorek, 14:00 - 15:30 |
ul.Krężnicka 156, 20-518 Lublin |
Czwartek, 14:00 - 15:30 |
ul.Krężnicka 156, 20-518 Lublin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:45 - 16:15 |
ul. Szkolna 1, 16-150 Suchowola |
Środa, 14:45 - 16:15 |
ul. Szkolna 1, 16-150 Suchowola |
Piątek, 15:45 - 16:15 |
ul. Szkolna 1, 16-150 Suchowola |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Sądowa 3, 78-600 Wałcz |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Sądowa 3, 78-600 Wałcz |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Sądowa 3, 78-600 Wałcz |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Nowe Grodziczno 83, 13-324 Nowe Grodziczno |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Nowe Grodziczno 83, 13-324 Nowe Grodziczno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Siewierska, Dąbrowa Górnicza |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Sobota, 08:00 - 09:30 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
| Więcej |
| Zajęcia dla klas 1-4 |
Środa, 15:45 - 17:15 |
ul. Bankowa 7/11 , 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Bankowa 7/11 , 95-070 Aleksandrów Łódzki |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Kosynierów 2b, 63-000 Środa Wielkopolska |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Kosynierów 2b, 63-000 Środa Wielkopolska |
Piątek, 12:30 - 14:00 |
Słupia Wielka 28, 63-000 Środa Wielkopolska |
| Więcej |
| trening ogolnorozwojowy rozbieganie i cwiczenia na plotkach |
Poniedziałek, 16:00 - 18:15 |
Rawicz ui. spokojna, 63-900 Rawicz |
Środa, 15:00 - 17:30 |
Rawicz ui. spokojna, 63-900 Rawicz |
Piątek, 15:00 - 17:30 |
Rawicz ui. spokojna, 63-900 Rawicz |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z klasami I - IV |
Środa, 13:30 - 15:00 |
Kujawska 18, 25-344 Kielce |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Kujawska 18, 25-344 Kielce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 19:00 |
Marymoncka 34, 01-813 Warszawa |
Środa, 17:00 - 19:00 |
Marymoncka 34, 01-813 Warszawa |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Marymoncka 34, 01-813 Warszawa |
Piątek, 17:00 - 19:00 |
Marymoncka 34, 01-813 Warszawa |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
ul. Mrotecka 1a, 89-100 Nakło nad Notecią |
Piątek, 11:00 - 12:30 |
ul. Mrotecka 1a, 89-100 Nakło nad Notecią |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Bytów ul.Domańskiego 13, 77-100 Bytów |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Bytów ul.Domańskiego 13, 77-100 Bytów |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Bytów ul.Domańskiego 13, 77-100 Bytów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul.Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul.Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:00 - 15:00 |
1 Maja 151 , 45-356 Opole |
Piątek, 14:00 - 15:00 |
1 Maja 151 , 45-356 Opole |
| Więcej |