Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Lipowa 2, 63-940 Bojanowo |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Sportowa 3a, Lipowa 2 63-940 Bojanowo, 63-940 Bojanowo |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Sportowa 3a, Lipowa 2 63-940 Bojanowo, 63-940 Bojanowo |
| Więcej |
| Lekka atletyka dla dzieci: skoki, biegi, rzuty. Akcent wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 15:40 - 17:10 |
Ostródzka 175, Hemara 16, 03-289 Warszawa |
Środa, 14:40 - 16:10 |
Ostródzka 175, Hemara 16, 03-289 Warszawa |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne klasy I - IV |
Poniedziałek, 12:15 - 13:00 |
Ul. M.Konopnickiej 11, 83-110 Tczew |
Wtorek, 12:00 - 13:30 |
Ul. M.Konopnickiej 11, 83-110 Tczew |
Środa, 14:00 - 15:30 |
Ul. M.Konopnickiej 11, 83-110 Tczew |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Ul. Krakowska 1, 78-400 Szczecinek |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Ul. Krakowska 1, 78-400 Szczecinek |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Karasicka 35, 95-015 Głowno |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Karasicka 35, 95-015 Głowno |
| Więcej |
| Treningi sportowe z lekkiej atletyki |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Obiekty Zawiszy przy ul Gdańskiej 163, 85-674 Bydgoszcz |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Obiekty Zawiszy przy ul Gdańskiej 163, 85-674 Bydgoszcz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Obiekty Zawiszy przy ul Gdańskiej 163, 85-674 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 14:00 - 15:30 |
Erazma z Zakroczymia 15, 03-185 Warszawa |
Wtorek, 14:00 - 15:30 |
Erazma z Zakroczymia 15, 03-185 Warszawa |
Czwartek, 07:00 - 08:15 |
Erazma z Zakroczymia 15, 03-185 Warszawa |
| Więcej |
| Zajęcia z grupą V - VIII |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Mickiewicza 1, Korfantów, 48-317 Korfantów |
Środa, 14:00 - 15:30 |
ul. Mickiewicza 1, Korfantów, 48-317 Korfantów |
Piątek, 14:00 - 15:30 |
ul. Mickiewicza 1, Korfantów, 48-317 Korfantów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 17:30 |
Ul. Parkowa 18-26, 50-324 Wrocław |
Wtorek, 15:00 - 18:00 |
Ul. Parkowa 18-26, 50-324 Wrocław |
Środa, 15:00 - 18:00 |
Ul. Parkowa 18-26, 50-324 Wrocław |
Czwartek, 15:00 - 18:00 |
Ul. Parkowa 18-26, 50-324 Wrocław |
Piątek, 15:00 - 17:30 |
Ul. Parkowa 18-26, 50-324 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 13:30 |
Ul. Parkowa 18-26, 50-324 Wrocław |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny. |
Poniedziałek, 08:30 - 10:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Środa, 08:30 - 10:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Skórcz, 83-220 Skórcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Skórcz, 83-220 Skórcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Skórcz, 83-220 Skórcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Moniuszki 49, 78-200 Białogard |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Moniuszki 49, 78-200 Białogard |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Moniuszki 49, 78-200 Białogard |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Hala ul. Wojciechowska 38 B, 20-704 Lublin |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Hala ul. Wojciechowska 38 B, 20-704 Lublin |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Hala ul. Wojciechowska 38 B, 20-704 Lublin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Lekkoatletyka IV-VIII poniedziałek czwartek sobota |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul.Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 19:00 - 20:00 |
ul. Wierzbińskiego 2, 88-100 Bydgoszcz |
Piątek, 16:30 - 17:30 |
ul. Wierzbińskiego 2, 88-100 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
| Więcej |
| Aktualizacja od 06 wrzesnia |
Wtorek, 15:15 - 16:45 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Czwartek, 15:15 - 16:45 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
| Więcej |