Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Wtorek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Czwartek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
Czwartek, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
Piątek, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe : skoki , biegi, rzuty , zabawy . Główny cel wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
Środa, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
Piątek, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
| Więcej |
| Lekka atletyka dla dzieci: skoki, biegi, rzuty. Akcent wszechstronny rozwój. |
Wtorek, 18:45 - 20:15 |
Litewska 20, 70-000 Szczecin |
Sobota, 10:00 - 11:15 |
Litewska 20, 70-000 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Lubelska 16, 22-169 Rejowiec Fabryczny, Chełm |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Stadion MOSiR, ul. I Pułku Szwoleżerów 15, Chełm 22-100, 22-100 Chełm |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Stadion MOSiR, ul. I Pułku Szwoleżerów 15, Chełm 22-100, 22-100 Chełm |
| Więcej |
| Trening ogólny i ukierunkowany |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Oś Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
OŚ Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Oś Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul. Strąkowa 3a, 30-410 Kraków |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Strąkowa 3a, 30-410 Kraków |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 17:30 - 18:45 |
ul. Głogowa, 32-540 Trzebinia |
Czwartek, 18:00 - 19:00 |
ul. Głogowa, 32-540 Trzebinia |
Piątek, 17:30 - 18:45 |
Chrzanów , Al. Henryka 10 A, 32-500 Trzebinia |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:00 - 15:30 |
Mąkoszyce 134, 63-507 Mąkoszyce |
Czwartek, 12:15 - 13:45 |
Mąkoszyce 134, 63-507 Mąkoszyce |
| Więcej |
| LA klasy IV - VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Błogosławionej Karoliny 21, Rzeszów |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 14:20 - 15:50 |
Błogosławionej Karoliny 21, Rzeszów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe. |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Targowa 9, 26-670 Pionki, 26-670 Radom |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Ul. Sportowa 1, Pionki, 26-670 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
| Więcej |