Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul. Fabryczna 25, 42-660 Kalety, 42-660 Kalety |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul. Fabryczna 25, 42-660 Kalety, 42-660 Kalety |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Fabryczna 25, 42-660 Kalety, 42-660 Kalety |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Moniuszki 5, Gimnazjalna 1, Dabrowskiego 14, 11-500 Giżycko |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Moniuszki 5, Gimnazjalna 1, Dabrowskiego 14, 11-500 Giżycko |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Moniuszki 5, Gimnazjalna 1, Dabrowskiego 14, 11-500 Giżycko |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Polna 1/4a, 16-010 Wasilków |
Wtorek, 14:00 - 15:30 |
Polna 1/4a, 16-010 Wasilków |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Polna 1/4a, 16-010 Wasilków |
| Więcej |
| Trening |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Lipinki 48, 38-305 Lipinki |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Lipinki 48, 38-305 Lipinki |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Lipinki 48, 38-305 Lipinki |
| Więcej |
| Konsulatcje KOLA |
Wtorek, 10:30 - 12:30 |
ul. Gdańska 163, 85-613 Bydgoszcz |
Czwartek, 10:00 - 12:45 |
ul. Gdańska 163, 85-613 Bydgoszcz |
| Więcej |
| zajęcia LDK z SP V-VIII |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (stadion), ul. Broniewskiego 5 (sala sportowa), ul. Targowa 1,, 63-900 Rawicz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (stadion), ul. Broniewskiego 5 (sala sportowa), ul. Targowa 1,, 63-900 Rawicz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (stadion), ul. Broniewskiego 5 (sala sportowa), ul. Targowa 1,, 63-900 Rawicz |
| Więcej |
| lekka atletyka dla dzieci- biegi, rzuty, skoki. Akcent na wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 15:40 - 17:10 |
ul.Sportowa 1, 73-110 Stargard |
Środa, 16:35 - 18:05 |
ul.Sportowa 1, 73-110 Stargard |
Czwartek, 15:40 - 17:10 |
ul.Sportowa 1, 73-110 Stargard |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas I-IV |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Moniuszki 36, 21-500 Biała Podlaska |
Piątek, 12:45 - 14:15 |
ul. Moniuszki 36, 21-500 Biała Podlaska |
| Więcej |
| Zajęcia treningowe z klasami IV-VI (3) |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
PSP Mogielnica ul. Przylesie 10 a , NSP Kozietuły, 05-640 Mogielnica |
Środa, 16:00 - 17:30 |
PSP Mogielnica ul. Przylesie 10 a , NSP Kozietuły, 05-640 Mogielnica |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
PSP Mogielnica ul. Przylesie 10 a , NSP Kozietuły, 05-640 Mogielnica |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
PSP nr.2 Mogielnica ul. Przylesie 10 a, NSP w Kozietułach , 05-640 Mogielnica |
Środa, 16:00 - 17:30 |
PSP nr.2 Mogielnica ul. Przylesie 10 a, NSP w Kozietułach , 05-640 Mogielnica |
| Więcej |
| Trening Lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
| Więcej |
| ZAJĘCIA SPORTOWE V-VIII |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| dyżur koordynatora |
Wtorek, 09:00 - 11:00 |
Pułaskiego 13a, 35-011 Rzeszów |
Czwartek, 10:00 - 12:00 |
Pułaskiego 13a, 35-011 Rzeszów |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Mickiewicza 9, 64-500 Szamotuły |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Mickiewicza 9, 64-500 Szamotuły |
Sobota, 16:30 - 18:00 |
ul. Mickiewicza 9, 64-500 Szamotuły |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:30 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec, 39-300 Mielec |
Wtorek, 15:30 - 17:30 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec, 39-300 Mielec |
Środa, 15:00 - 17:00 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec, 39-300 Mielec |
Czwartek, 15:00 - 17:00 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec, 39-300 Mielec |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec, 39-300 Mielec |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec, 39-300 Mielec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Piękna 24/26, 00-549 Warszawa |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Piękna 24/26, 00-549 Warszawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Robotnicza 12 , 55-095 Długołęka |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Robotnicza 12 , 55-095 Długołęka |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Robotnicza 12 , 55-095 Długołęka |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
Zamenhofa 23, 42-200 Częstochowa |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
Zamenhofa 23, 42-200 Częstochowa |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
ul.Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
| Więcej |