Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
Zamenhofa 23, 42-200 Częstochowa |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
Zamenhofa 23, 42-200 Częstochowa |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
ul.Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| Zajęcia grupowe w klasach I-III |
Poniedziałek, 15:15 - 16:45 |
ul. Kętrzyńskiego 6/ul. Śląska , 12-100 Szczytno |
Czwartek, 15:15 - 16:45 |
ul. Kętrzyńskiego 6/ul. Śląska, 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Szkoła Podstawowa w Mordarce, Mordarka 204, 34-600 Limanowowa, 34-600 Mordarka |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Słopnicach, 34-615 Mordarka |
Sobota, 14:00 - 15:30 |
Szkoła Podstawowa w Mordarce, Mordarka 204, 34-600 Limanowowa, 34-600 Mordarka |
| Więcej |
| Konsultacje Koordynatora OLA OPOLSKIE |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 13:20 - 14:50 |
Stryszawa 400A SP1, 34-205 Stryszawa |
Piątek, 12:30 - 14:00 |
Stryszawa 400A SP1, 34-205 Stryszawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Stryszawa 400a, 34-200 Stryszawa |
Wtorek, 14:10 - 15:40 |
Lachowice 392, 34-232 Stryszawa |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Stryszawa 278b, 34-205 Stryszawa |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wawelska 46, 02-046 Warszawa |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
ul. Wawelska 46, 02-046 Warszawa |
| Więcej |
| zajęcia I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (Stadion OSiR), ul. Broniewskiego 5 (Hala Sportowa), ul. Targowa 1 (park miejski), 63-900 Rawicz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (Stadion OSiR), ul. Broniewskiego 5 (Hala Sportowa), ul. Targowa 1 (park miejski), 63-900 Rawicz |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Środa, 17:15 - 18:45 |
Narutowicza 10, 05-071 Sulejówek |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Narutowicza 10, 05-071 Sulejówek |
| Więcej |
| Zajęcia dla klas V-VIII. |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Stadion Łazienkowski Lubawa, ul. Łąkowa 8, 14-260 Lubawa |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Ul. Łąkowa 8, 14-260 Lubawa |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Ul. Łąkowa 8, 14-260 Lubawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Generała Grota-Roweckiego 6, 41-907 Bytom |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
Generała Grota-Roweckiego 6, 41-907 Bytom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Hala Lekkoatletyczna - AWF- Gdańsk, Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
SKLA-Sopot ul.Wybickiego 48, Sopot |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
SKLA-Sopot ul.Wybickiego 48, Sopot |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe - La |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
SP nr 2 ul. Teklinowska 27, 98-400 Wieruszów |
Środa, 16:30 - 18:00 |
SP nr 1 ul. Waryńskiego 1, 98-400 Wieruszów |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
SP nr 3 ul. Warszawska 127, 98-400 Wieruszów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe - La |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Środa, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Sobota, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Pankiewicza 5, 58-300 Wałbrzych |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Słoneczna 1, 58-310 Wałbrzych |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Słoneczna 1, 58-310 Wałbrzych |
| Więcej |
| Marszobieg terenowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Słoneczna 1, 58-310 Wałbrzych |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Słoneczna 1, 58-310 Wałbrzych |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |