Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Peplińskiego 21, 83-400 Skorzewo |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Peplińskiego 21, 83-400 Skorzewo |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Peplińskiego 21, 83-400 Skorzewo |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Szarych Szeregów 7, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Szarych Szeregów 7, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Środa, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
4 Wojska Polskiego, 57-220 Ziębice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Ul. Spacerowa2 , 57-220 Ziębice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Ulanowska7, 37-418 Krzeszów |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Ulanowska7, 37-418 Krzeszów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego 12, , 45-273 Opole |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego 12, , 45-273 Opole |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego 12, , 45-273 Opole |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego 12, , 45-273 Opole |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego 12, , 45-273 Opole |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul Prusa ul B Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul Prusa ul B Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul Prusa ul B Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul Prusa ul B Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul Prusa ul B Prusa 6, 08-110 Siedlce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sienkiewicza 8, 42-290 Blachownia, 42-290 Częstochowa |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sienkiewicza 8, 42-290 Blachownia, 42-290 Częstochowa |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sienkiewicza 8, 42-290 Blachownia, 42-290 Częstochowa |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Chopina 99, 96-500 Sochaczew |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Chopina 99, 96-500 Sochaczew |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Chopina 99, 96-500 Sochaczew |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Chopina 99, 96-500 Sochaczew |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe LdK! 2024 |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
al. Chopina 8, 87-800 Włocławek |
Środa, 16:30 - 18:00 |
al. Chopina 8, 87-800 Włocławek |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
al. Chopina 8, 87-800 Włocławek |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
al. Chopina 8, 87-800 Włocławek |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
al. Chopina 8, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Cicha 2b, 35-326 Rzeszów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Cicha 2b, 35-326 Rzeszów |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Cicha 2b, 35-326 Rzeszów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Tysiąclecia 3, 87-200 Wąbrzeźno |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Tysiąclecia 3, 87-200 Wąbrzeźno |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Tysiąclecia 3, 87-200 Wąbrzeźno |
| Więcej |
| Klasy I-IV |
Wtorek, 12:30 - 15:15 |
ul. Szkolna 6, 64-212 Siedlec/Wolsztyn |
Środa, 12:30 - 15:15 |
ul. Szkolna 6, 64-212 Siedlec/Wolsztyn |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
ul. Szkolna 6, 64-212 Siedlec/Wolsztyn |
| Więcej |
| Zajęcia LA |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul.Sobieskiego, 67-300 Chichy |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul.Sobieskiego, 67-300 Chichy |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul.Sobieskiego, 67-300 Chichy |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 3, 39-460 Nowa Dęba, 39-460 Nowa Dęba |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Chopina 3, 39-460 Nowa Dęba, 39-460 Nowa Dęba |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 3, 39-460 Nowa Dęba, 39-460 Nowa Dęba |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe realilizowane od 1.02.2021. |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Jaworzańska 120 , 43-300 Bielsko-Biała |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Jaworzańska 120 , 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening LA |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Wyspiańskiego 21, 66-015 Zielona Góra |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Wyspiańskiego 21, 66-015 Zielona Góra |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Sulechowska 37, Zielona Góra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:30 |
Aleksandrów Kujawski, ul. Generała Sikorskiego 8, ul. Długa 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski |
Środa, 17:30 - 19:30 |
Aleksandrów Kujawski, ul. Generała Sikorskiego 8, ul. Długa 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski |
Piątek, 17:30 - 19:30 |
Aleksandrów Kujawski, ul. Generała Sikorskiego 8, ul. Długa 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski |
| Więcej |