Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Zajęcia dla klas I - IV |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. 11 Listopada 6, 48 - 303 Nysa, 48-303 Nysa |
Piątek, 12:30 - 14:00 |
ul. 11 Listopada 6, 48 - 303 Nysa, 48-303 Nysa |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Poniedziałek, 13:00 - 14:30 |
Gąsawa ul. Leszka Białego 6, ul. Sportowa 1, SP Szelejewo, 88-410 Gąsawa |
Piątek, 12:00 - 13:30 |
Gąsawa ul. Leszka Białego 6, ul. Sportowa 1, SP Szelejewo, 88-410 Gąsawa |
| Więcej |
| zajęcia sportowe z lekkiej atletyki dla młodzieży klas I-IV SP |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Kosynierów 2b, 63-000 Środa Wielkopolska |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Kosynierów 2b, 63-000 Środa Wielkopolska |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Głowackiego 6, Kościuszki 84, 40-052 Katowice |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Głowackiego 6, Kościuszki 84, 40-052 Katowice |
| Więcej |
| Zajęcia w okresie nowej sportowej rzeczywistości od 16 kwietnia 2021r. |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, stadion Olimpia Poznań, 61-288 Poznań |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, stadion Olimpia Poznań, 61-288 Poznań |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, stadion Olimpia Poznań, 61-288 Poznań |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, stadion Olimpia Poznań, 61-288 Poznań |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Warmińska 1, stadion Olimpia Poznań, 61-288 Poznań |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| bieżnia ,sala gimnastyczna, siłownia. |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Stadion MOSiR ul.Dabrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Stadion MOSiR ul. Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe I-IV |
Środa, 14:25 - 16:00 |
ul. Szkolna 1, 66-620 Gubin |
Czwartek, 13:35 - 15:10 |
ul. Szkolna 1, 66-620 Gubin |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
ul.Robotnicza 10 ; ul.Grunwaldzka 4, 13-200 Działdowo |
Czwartek, 15:30 - 17:30 |
ul.Robotnicza 10 ; ul.Grunwaldzka 4, 13-200 Działdowo |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
ul.Robotnicza 10 ; ul.Grunwaldzka 4, 13-200 Działdowo |
| Więcej |
| V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Bohaterów Bielnika 30, 64-200 Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Stadion MOSIR WOLSZTYN BOH.BIELNIKA 30, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Stadion MOSIR WOLSZTYN BOH.BIELNIKA 30, 64-200 Wolsztyn |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Stadion MOSIR WOLSZTYN BOH.BIELNIKA 30, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wł. Andersa 16, 75-015 Koszalin |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Wł. Andersa 16, 75-015 Koszalin |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wł. Andersa 16, 75-015 Koszalin |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne, ogólnorozwojowe. Skoki, biegi krótkie, bieg przez płotki, gimnastyka |
Poniedziałek, 17:00 - 17:00 |
Ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań |
Środa, 17:00 - 19:00 |
Ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:45 - 19:15 |
Zygmunta Krasińskiego, 66-400 Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 17:45 - 19:15 |
Zygmunta Krasińskiego, 66-400 Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul. Ks.Abp.E. Kisiela 8, 15-378 Białystok |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ks.Abp.E. Kisiela 8, 15-378 Białystok |
| Więcej |
| Dyżur koordynatora |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:45 - 18:15 |
Poniedziałek, Środa - ul. Czarnoleśna 12 , 41-709 Ruda Śląska |
Środa, 16:15 - 17:45 |
Poniedziałek, Środa - ul. Czarnoleśna 12 , 41-709 Ruda Śląska |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Bytomska 8, 41-704 Ruda Śląska |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 19:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
Środa, 17:00 - 19:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
Piątek, 16:30 - 19:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
| Więcej |
| Trening siłowy |
Poniedziałek, 18:00 - 20:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
| Więcej |