Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening w grupie V-VIII |
Poniedziałek, 17:00 - 18:45 |
ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
Środa, 17:00 - 18:45 |
ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Kożmin Wielkopolski, 63-720 Koźmin Wielkopolski |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Kożmin Wielkopolski, 63-720 Koźmin Wielkopolski |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Kożmin Wielkopolski, 63-720 Koźmin Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
| Więcej |
| Zajęcia dla dzieci w wieku 10-15 lat |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Zajęcia dla dzieci w wieku 10-15 lat |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Zajęcia dla dzieci w wieku 10-15 lat |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki. |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Madalińskiego 1, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Treningi LDK |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Stadion Górnika Lubin, ul. K.E.N., 59-300 Lubin |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Stadion Górnika Lubin, ul. K.E.N., 59-300 Lubin |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Stadion Górnika Lubin, ul. K.E.N., 59-300 Lubin |
| Więcej |
| Zajęcia Sportowe |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
| Więcej |
| Zajęcia Sportowe |
Wtorek, 16:45 - 18:15 |
ul. Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
Czwartek, 16:45 - 18:15 |
ul. Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Karpacka 127, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Sportowa 3, 09-402 Płock |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Piaska 5, 09-402 Płock |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Brzozowa 3, 09-400 Płock |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
Mickiewicza 42, 88-300 Mogilno |
Czwartek, 18:00 - 19:30 |
Mickiewicza 42, 88-300 Mogilno |
| Więcej |
| Trening siłowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:30 |
Grunwaldzka 71, 47-220 Kedzierzyn-kozle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Wtorek, 15:30 - 17:30 |
Aleja Jana Pawła II 31 Kędzierzyn-Koźle, 47-224 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 15:30 - 17:30 |
Grunwaldzka 71, 47-220 Kedzierzyn-kozle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Czwartek, 15:30 - 17:30 |
Aleja Jana Pawła II 31 Kędzierzyn-Koźle, 47-224 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 15:30 - 18:00 |
Grunwaldzka 71, 47-220 Kedzierzyn-kozle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziadz |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziadz |
| Więcej |
| Lekko Atletyka dla dzieci: biegi, ćwiczenia rozciągające, stabilizacja, płotki,ogólorozwojówka |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| Wytrzymałość Specjalna |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Gimnazjalna 9, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Bohaterów Warszawy 7, 48-300 Nysa |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
Bohaterów Warszawy 7, 48-300 Nysa |
| Więcej |