Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Zajecia ruchowe 1-4 |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Bursaki 41, 38-400 Krosno |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śląski |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śląski |
| Więcej |
| Zajecia Ruchowe dla klas 1-4 |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Stadion ul. Sportowa, 72-100 Goleniów |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Stadion ul. Sportowa, 72-100 Goleniów |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna |
| Więcej |
| |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 16:30 - 18:00 |
uk. Zaułek 34 , 03-289 Warszawa |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
uk. Zaułek 34 , 03-289 Warszawa |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas I-IV |
Środa, 14:00 - 15:30 |
Warszawska 40, 21-560 Międzyrzec Podlaski |
Piątek, 14:00 - 15:30 |
Warszawska 40, 21-560 Międzyrzec Podlaski |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci: biegi, rzuty, z akcentem na ukierunkowany rozwój |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny dla grup OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Wyspianskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Wyspianskiego 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Bytom, ul. Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Bytom, ul. Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Bytom, ul. Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
| Więcej |
| trening |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Tuwima 12 , 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Bema, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 18:15 - 19:45 |
Wojska Polskiego, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I - IV |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. St. Dubois 28, 45-070 Opole |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. St. Dubois 28, 45-070 Opole |
| Więcej |