Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Gdańska 163, 85-674 Bydgoszcz |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Gdańska 163, 85-674 Bydgoszcz |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Gdańska 163, 85-674 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Lekkoatletyka (biegi, skoki, rzuty) w formie gier i zabaw ruchowych. |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Jagiellońska 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Jagiellońska 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Jagiellońska 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Jagiellońska 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Niepodległości 1, 72-100 Goleniów |
Środa, 16:45 - 18:15 |
Niepodległości 1, 72-100 Goleniów |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Niepodległości 1, 72-100 Goleniów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:15 - 16:45 |
Moniuszki 9/ stadion Złotnicza / teren, 58-506 Jelenia Góra |
Czwartek, 14:15 - 15:45 |
Moniuszki 9/ stadion Złotnicza / teren, 58-506 Jelenia Góra |
Piątek, 15:15 - 16:45 |
Moniuszki 9/ stadion Złotnicza / teren, 58-506 Jelenia Góra |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:30 |
ul.Sportowa 6, 63-200 Jarocin |
Wtorek, 15:30 - 17:30 |
ul.Sportowa 6, 63-200 Jarocin |
Środa, 15:30 - 17:30 |
ul.Sportowa 6, 63-200 Jarocin |
Piątek, 15:30 - 17:30 |
ul.Sportowa 6, 63-200 Jarocin |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
ul.Sportowa 6, 63-200 Jarocin |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Moniuszki 2, 69-200 Sulęcin |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Moniuszki 2, 69-200 Sulęcin |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Moniuszki 2, 69-200 Sulęcin |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Moniuszki 2, 69-200 Sulęcin |
| Więcej |
| klasy 1-4 |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Mireckiego 4, 41-200 Sosnowiec |
Wtorek, 14:25 - 15:55 |
Sosnowiec, ul. Hutnicza 6, 41-200 Sosnowiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Narutowicza 74a, Leszno, 64-100 Leszno |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul.Narutowicza 74a, Leszno, 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
rzutnia lekkoatletyczna ul. Górowska 49, 64-100 Leszno/stadion LA ul. 17 stycznia, 64-100 Leszno |
Środa, 16:00 - 17:30 |
rzutnia lekkoatletyczna ul. Górowska 49, 64-100 Leszno/stadion LA ul. 17 stycznia, 64-100 Leszno |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
rzutnia lekkoatletyczna ul. Górowska 49, 64-100 Leszno/stadion LA ul. 17 stycznia, 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
stadion LA ul. 17 stycznia, Leszno, 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Lekka atletyka dla dzieci: skoki, biegi, rzuty. Akcent wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Mickiewicza 2, 18-420 Jedwabne |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
ul. Mickiewicza 2, 18-420 Jedwabne |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Mickiewicza 2, 18-420 Jedwabne |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup OSP |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Łosie 120, 38-312 Łosie |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Łosie 120, 38-312 Łosie |
Środa, 14:00 - 15:30 |
Łosie 120, 38-312 Łosie |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie , ul.Partyzantów 1A, 26-300 Opoczno |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie , ul.Partyzantów 1A, 26-300 Opoczno |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie , ul.Partyzantów 1A, 26-300 Opoczno |
Czwartek, 18:00 - 19:30 |
Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie , ul.Partyzantów 1A, 26-300 Opoczno |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie , ul.Partyzantów 1A, 26-300 Opoczno |
| Więcej |
| Treningi lekkoatletyczne -rocznik 2006 i młodsi |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
1.Sala ZSRCKU Sochaczew, 2. MKS "ORKAN" Sochaczew 3. Park przy Szkole Muzycznej,, 96-500 Sochaczew |
Wtorek, 14:00 - 15:45 |
1.Sala ZSRCKU Sochaczew, 2. MKS "ORKAN" Sochaczew 3. Park przy Szkole Muzycznej,, 96-500 Sochaczew |
Środa, 14:00 - 15:45 |
1.Sala ZSRCKU Sochaczew, 2. MKS "ORKAN" Sochaczew 3. Park przy Szkole Muzycznej,, 96-500 Sochaczew |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
1.Sala ZSRCKU Sochaczew, 2. MKS "ORKAN" Sochaczew 3. Park przy Szkole Muzycznej,, 96-500 Sochaczew |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
1.Sala ZSRCKU Sochaczew, 2. MKS "ORKAN" Sochaczew 3. Park przy Szkole Muzycznej,, 96-500 Sochaczew |
| Więcej |
| LDK |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Staszica 2, 39-450 Stalowa Wola |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Staszica 2, 39-450 Stalowa Wola |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Staszica 2, 39-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 17:00 - 19:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Środa, 17:00 - 19:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Piątek, 17:00 - 19:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
| Więcej |
| Trening |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań |
| Więcej |
| Trening |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe dla klas I-IV |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Ul Rzepnikowskiego 7, 14-260 Lubawa |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ul Rzepnikowskiego 7, 14-260 Lubawa |
| Więcej |
| trening |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Ryszki 55 (środa i piątek), ul. Lompy ( sobota), 41-500 Chorzów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Ryszki 55 (środa i piątek), ul. Lompy ( sobota), 41-500 Chorzów |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Ryszki 55 (środa i piątek), ul. Lompy ( sobota), 41-500 Chorzów |
| Więcej |