Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Treningi lekkoatletyczne dla uczniów klas V-VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul.Nowowarszawska 20 lub Stadion OSIR ul.Dziewiatowskiego 2, 17-200 Hajnówka |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
ul.Nowowarszawska 20 lub Stadion OSIR ul.Dziewiatowskiego 2, 17-200 Hajnówka |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul.Nowowarszawska 20 lub Stadion OSIR ul.Dziewiatowskiego 2, 17-200 Hajnówka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy OSU. |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
SP. 91 Os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
SP. 91 Os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Środa, 16:30 - 18:00 |
SP. 91 Os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
SP. 91 Os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Stadion Mos Krakus, Kraków |
| Więcej |
| kl. 1 - 4 (7-11 lat). Lekkoatletyka dla dzieci: biegi, skoki, rzuty. Akcent: wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Poziomkowa, 62-002 Suchy Las |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Poziomkowa, 62-002 Suchy Las |
| Więcej |
| Zajecia ruchowe 1-4 |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Ul. Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Ul. Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne Ldk |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Antonie ul. Szkolna 6, 07-410 Olszewo-Borki |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Ostrołęka ul. R. Traugutta 2 lub ul. Witosa 1, 07-410 Ostrołęka |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śląski |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śląski |
| Więcej |
| Zajecia Ruchowe dla klas 1-4 |
Poniedziałek, 17:15 - 18:45 |
Hala LO Ul. Niepodległości , 72-100 Goleniów |
| Więcej |
| Zajecia Ruchowe dla klas 1-4 |
Środa, 16:00 - 17:30 |
hala Sp4 Goleniów ul. Szczecińska 36, 72-100 Goleniów |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna |
| Więcej |
| |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas I-IV |
Środa, 14:00 - 15:30 |
Warszawska 40, 21-560 Międzyrzec Podlaski |
Piątek, 14:00 - 15:30 |
Warszawska 40, 21-560 Międzyrzec Podlaski |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci: biegi, rzuty, z akcentem na ukierunkowany rozwój |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny dla grup OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Stadnicka Wola 55, 26-200 Kielce |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Stadnicka Wola 55, 26-200 Kielce |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Wawelska 46, 02-067 Warszawa |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Wawelska 46, 02-067 Warszawa |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
Wawelska 46, 02-067 Warszawa |
| Więcej |