Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
| Więcej |
| Lekko Atletyka dla dzieci: biegi, ćwiczenia rozciągające, stabilizacja, płotki,ogólorozwojówka |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Bohaterów Warszawy 7, 48-300 Nysa |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
Bohaterów Warszawy 7, 48-300 Nysa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Krakowska 172 , 32-089 Biały Kościół |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Krakowska 172 , 32-089 Biały Kościół |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci: skoki, biegi, rzuty. Akcent na wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Pionierów 6, 11-600 Węgorzewo |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Pionierów 6, 11-600 Węgorzewo |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Kleeberga 54, 21-412 Adamów |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Kleeberga 54, 21-412 Adamów |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Kleeberga 54, 21-412 Adamów |
| Więcej |
| Trening Lekkoatletyczny: biegi, skoki, rzuty. Zajęcia wszechstronnego rozwoju motorycznego. |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Kombatantów 3, 74-320 Barlinek |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Kombatantów 3, 74-320 Barlinek |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Kombatantów 3, 74-320 Barlinek |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:15 - 17:45 |
Os. Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
Os. Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
Środa, 16:15 - 17:45 |
Os. Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Nowe Grodziczno 83, 13-324 Nowe Grodziczno |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Nowe Grodziczno 83, 13-324 Nowe Grodziczno |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Ul.Narutowicza, 26-600 Radom |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Ul.Narutowicza, 26-600 Radom |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Ul.Narutowicza, 26-600 Radom |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 19:00 - 20:30 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 19:00 - 20:30 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 19:00 - 20:30 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Sobota, 13:30 - 15:00 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:40 - 18:00 |
ul: Siemiradzkiego 2, 71-344 Szczecin |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul: Siemiradzkiego 2, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Traugutta 23, 11-200 Bartoszyce |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Traugutta 23, 11-200 Bartoszyce |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Traugutta 23, 11-200 Bartoszyce |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Powstańców Śląskich 4, Ul.Zielona 7, 34-300 Żywiec |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Powstańców Śląskich 4, Ul.Zielona 7, 34-300 Żywiec |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Powstańców Śląskich 4, Ul.Zielona 7, 34-300 Żywiec |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Brzozowa , 56-400 Oleśnica |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Brzozowa , 56-400 Oleśnica |
| Więcej |
| Trener V-VIII |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Rybnik ul Gliwicka, 44-200 Rybnik |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Rybnik ul Gliwicka, 44-200 Rybnik |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Rybnik ul Gliwicka, 44-200 Rybnik |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Łopuskiego 42-44, 78-100 Kołobrzeg |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Łopuskiego 42-44, 78-100 Kołobrzeg |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Łopuskiego 42-44, 78-100 Kołobrzeg |
| Więcej |