Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci- wszechstronny rozwój. |
Wtorek, 18:45 - 20:15 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 18:45 - 20:15 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |
| Zajęcia LDK grupy V-VIII |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziadz |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziadz |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziadz |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z Ldk klasy V - VIII, Rocznik 2007 - 2010 |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
Piątek, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Tetmajera 1a, 63-507 Kobyla Góra |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Tetmajera 1a, 63-507 Kobyla Góra |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Tetmajera 1a, 63-507 Kobyla Góra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup I-IV (2) |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Jana Pawła II, nr 7, 11-730 Mikołajki |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Jana Pawła II, nr 7, 11-730 Mikołajki |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 14:15 - 15:45 |
ul. Wojciechowskiego Stadion lekkoatletyczny, orlik lub hala sportowa, 88-190 Barcin |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
ul. Wojciechowskiego Stadion lekkoatletyczny, orlik lub hala sportowa, 88-190 Barcin |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki grupa szkolenia ukierunkowanego biegi i chód sportowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Luckiego 47, 97-545 Kamieńsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 16:00 - 17:30 |
kolumba 2, 97-500 Strzałków |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Luckiego 47, 97-545 Kamieńsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Góra Motyczna 31, 39-200 Dębica |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Góra Motyczna 31, 39-200 Dębica |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
Środa, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
Piątek, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
| Więcej |
| Trening dzieci 4-6 SP. |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
| Więcej |
| zajęcia specjalistyczne z grupą OSU |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |