Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. 17 stycznia , 64-100 Leszno |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. 17 stycznia , 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
al. Wojska Polskiego (wejście od al. Mickiewicza 6), 63-300 Pleszew |
Środa, 16:00 - 17:30 |
al. Wojska Polskiego (wejście od al. Mickiewicza 6), 63-300 Pleszew |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
al. Wojska Polskiego (wejście od al. Mickiewicza 6), 63-300 Pleszew |
| Więcej |
| zajęcia dla klas 1-4 (wiek 7-11 lat) |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Plac Jana Pawła II 5, 78-300 Świdwin |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Plac Jana Pawła II 5, 78-300 Świdwin |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Tokarnia, 32-436 Tokarnia |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Tokarnia, 32-436 Tokarnia |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Tokarnia, 32-436 Tokarnia |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe klasy 1-4 |
Wtorek, 13:45 - 15:15 |
Mazańcowice, 43-391 Bielsko-Biała |
Czwartek, 13:45 - 15:15 |
Mazańcowice, 43-391 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe klas I-IV |
Poniedziałek, 13:45 - 15:15 |
Mazańcowice, 43-391 Bielsko-Biała |
Czwartek, 14:45 - 16:15 |
Mazańcowice, 43-391 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Mazańcowice 162, 43-391 Bielsko-Biała |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Mazańcowice 162, 43-391 Bielsko-Biała |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Mazańcowice 162, 43-391 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Opolska 9, 80-395 Gdańsk |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Opolska 9, 80-395 Gdańsk |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z akcentem wszechstronnego rozwoju - biegi, skoki, rzuty. |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Okrzei 19, 68-200 Żary |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Okrzei 19, 68-200 Żary |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:15 - 18:45 |
Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Czwartek, 18:00 - 19:30 |
Wyspiańskiego 48 A, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| trening OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiRu Piła ,ul . Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiRu Piła ,ul . Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiRu Piła ,ul . Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiRu Piła ,ul . Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiRu Piła ,ul . Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:45 |
Sportowa 1, 73-110 Stargard |
Wtorek, 17:00 - 18:45 |
Sportowa 1, 73-110 Stargard |
Środa, 17:00 - 18:45 |
Sportowa 1, 73-110 Stargard |
Czwartek, 17:00 - 18:45 |
Sportowa 1, 73-110 Stargard |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Sportowa 1, 73-110 Stargard |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Ul. Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Ul. Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
| Więcej |
| Trening siłowy |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Oś Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
OŚ Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Oś Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Sosnkowskiego stadion LA, 45-273 Opole |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Mrotecka 1a, 89-100 Nakło nad Notecią |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Mrotecka 1a, 89-100 Nakło nad Notecią |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Mrotecka 1a, 89-100 Nakło nad Notecią |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Orzeszkowej 60, 59-900 Zgorzelec |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Orzeszkowej 60, 59-900 Zgorzelec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Orzeszkowej 60, 59-900 Zgorzelec |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 18:30 - 20:00 |
Szkolna 1, Partyzantów 2 ,, 43-450 Ustroń |
Środa, 19:30 - 21:00 |
Szkolna 1, Partyzantów 2 ,, 43-450 Ustroń |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Szkolna 1, Partyzantów 2 ,, 43-450 Ustroń |
| Więcej |
| Zajęcia ukierunkowane z przewagom konkurencji technicznych |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Szkolna 4, 99-100 Łęczyca |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Szkolna 4, 99-100 Łęczyca |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Szkolna 4, 99-100 Łęczyca |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Szkolna 4, 99-100 Łęczyca |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Szkolna 4, 99-100 Łęczyca |
| Więcej |