Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
| Więcej |
| Trening dla klas IV-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening wszechstronny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. 17 Stycznia , 64-100 Leszno |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. 17 Stycznia , 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny - OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul.Leszka Drogosza 1, Kielce |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul.Leszka Drogosza 1, Kielce |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Gen. Tadeusza Kutrzeby 2A , 09-410 Płock |
Środa, 11:30 - 13:00 |
Gen. Tadeusza Kutrzeby 2A , 09-410 Płock |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, 09-402 Płock |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, 09-402 Płock |
| Więcej |
| trening, |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
Czwartek, 12:50 - 14:20 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Kutrzeby 2 a, 09-410 Płock |
Czwartek, 13:55 - 15:25 |
Kutrzeby 2 a, 09-410 Płock |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci:biegi skoki , rzuty ,z akcentem na wszechstronny rozwoj. |
Poniedziałek, 16:00 - 18:30 |
Sp-2 ul.Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrz. |
Środa, 16:00 - 18:30 |
Sp-2 ul.Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrz. |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci:biegi,skoki,rzuty z akcentem na wszechstronny rozwój. |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul.Wakacyjna-ścieżka rowerowa Krosno Odrz-Łochowice, 66-600 Krosno Odrz. |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Bogumiłowice 85, 98-338 Bogumiłowice |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Bogumiłowice 85, 98-338 Bogumiłowice |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny dla grup OSU |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe - lekkoatletyczne w klasach I-IV |
Poniedziałek, 13:50 - 15:30 |
Osiedlowa 72, 05-830 SP Rusiec |
Wtorek, 11:50 - 12:35 |
Osiedlowa 72, 05-830 SP Rusiec |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Osiedlowa 72, 05-830 SP Rusiec |
Piątek, 12:55 - 14:35 |
Osiedlowa 72, 05-830 SP Rusiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup IV - VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jagiełły 30, 14-400 Pasłęk, 14-400 Pasłęk |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Jagiełły 30, 14-400 Pasłęk, 14-400 Pasłęk |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jagiełły 30, 14-400 Pasłęk, 14-400 Pasłęk |
| Więcej |
| Zajecia sportowe |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
Sosnkowskiego 12, 45-291 Opole |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
Sosnkowskiego 12, 45-291 Opole |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. 29 Listopada, 38-700 Ustrzyki Dolne |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. 29 Listopada, 38-700 Ustrzyki Dolne |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. 29 Listopada, 38-700 Ustrzyki Dolne |
Sobota, 12:00 - 14:00 |
ul. 29 Listopada, 38-700 Ustrzyki Dolne |
| Więcej |