Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul. Ks. Anny 18, 18-400 Łomża |
Czwartek, 18:00 - 19:30 |
ul. Ks. Anny 18, 18-400 Łomża |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
stadion MOSIR Łomża ul. Zjazd 18, 18-400 Łomża |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Wiejska 16, 18-400 Łomża |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Nadnarwiańska, 18-400 Łomża |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Ks. Anny 16, 18-400 Łomża |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Wiejska 16, 18-400 Łomża |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Nadnarwiańska, 18-400 Łomża |
| Więcej |
| Trening sprawnościowy na stadionie. |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Palisadowa 48, 58-301 Wałbrzych |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Palisadowa 48, 58-301 Wałbrzych |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Wałbrzych, Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Rudzka 37, 93-423 Łódź |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Rudzka 37, 93-423 Łódź |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Wyspiańskieg 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| Trening LA |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Wtorek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Środa, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Sobota, 10:00 - 13:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Poniedziałek, 13:30 - 15:00 |
Bydgoska 28, 89-200 Szubin |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
Bydgoska 28, 89-200 Szubin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Mostowa 1, 18-230 Ciechanowiec |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Mostowa 1, 18-230 Ciechanowiec |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Mostowa 1, 18-230 Ciechanowiec |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 12:30 - 14:00 |
Szkolna 7, 16-001 Białystok |
Czwartek, 12:30 - 14:00 |
Szkolna 7, 16-001 Białystok |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Szkolna 9, 89-530 Śliwice |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Szkolna 9, 89-530 Śliwice |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Szkolna 9, 89-530 Śliwice |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I - IV |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Zespół Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7A, 83-424 Lipusz |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Zespół Szkół w Lipuszu, ul. Derdowskiego 7A, 83-424 Lipusz |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. 17 stycznia , 64-100 Leszno |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. 17 stycznia , 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
al. Wojska Polskiego (wejście od al. Mickiewicza 6), 63-300 Pleszew |
Środa, 16:00 - 17:30 |
al. Wojska Polskiego (wejście od al. Mickiewicza 6), 63-300 Pleszew |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
al. Wojska Polskiego (wejście od al. Mickiewicza 6), 63-300 Pleszew |
| Więcej |
| zajęcia dla klas 1-4 (wiek 7-11 lat) |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Plac Jana Pawła II 5, 78-300 Świdwin |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Plac Jana Pawła II 5, 78-300 Świdwin |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe klas I-IV |
Poniedziałek, 13:45 - 15:15 |
Mazańcowice, 43-391 Bielsko-Biała |
Czwartek, 14:45 - 16:15 |
Mazańcowice, 43-391 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Mazańcowice 162, 43-391 Bielsko-Biała |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Mazańcowice 162, 43-391 Bielsko-Biała |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Mazańcowice 162, 43-391 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z akcentem wszechstronnego rozwoju - biegi, skoki, rzuty. |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Okrzei 19, 68-200 Żary |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Okrzei 19, 68-200 Żary |
| Więcej |