Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Dworcowa 11, 88-140 Gniewkowo |
Piątek, 17:00 - 19:30 |
ul. Dworcowa 11, 88-140 Gniewkowo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Królowej Jadwigi 8 , 22-400 Zamość |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Królowej Jadwigi 8 , 22-400 Zamość |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
sulechowska 41, 65-022 Zielona Góra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Niedziela, 11:00 - 12:30 |
Tereny zielone -Las Kapturki ul. Kielecka, 26-600 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Legionistów 3, 36-200 Brzozów |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Legionistów 3, 36-200 Brzozów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Gryfa Pomorskiego 61b, 72-500 Międzyzdroje / ul. Leśna 17, 72-500 Międzyzdroje, 72-500 Międzyzdroje |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Gryfa Pomorskiego 61b, 72-500 Międzyzdroje / ul. Leśna 17, 72-500 Międzyzdroje, 72-500 Międzyzdroje |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Gryfa Pomorskiego 61b, 72-500 Międzyzdroje / ul. Leśna 17, 72-500 Międzyzdroje, 72-500 Międzyzdroje |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Wtorek, 15:45 - 17:15 |
stadion i sala SPV Świdnik im .Janusza Kusocińskiego ul. Jarzębinowa 6, 21-040 Lublin |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
stadion i sala SPV Świdnik im .Janusza Kusocińskiego ul. Jarzębinowa 6, 21-040 Lublin |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
stadion i sala SPV Świdnik im .Janusza Kusocińskiego ul. Jarzębinowa 6, 21-040 Lublin |
| Więcej |
| Zajęcia z dziećmi klas I-IV |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Średnia 4a , 77-300 Człuchów |
| Więcej |
| zajęcia dla klas I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Szkolna1 OSiR, 77-300 Człuchów |
| Więcej |
| zajęcia z grupą klasy IV-VIII |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 1, 77-300 Człuchów |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Średnia 4a, 77-300 Człuchów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Średnia 4a, 77-300 Człuchów |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:15 |
Ludowa 32, 57-500 Bystrzyca Kłodzka |
Środa, 17:00 - 18:15 |
Ludowa 32, 57-500 Bystrzyca Kłodzka |
| Więcej |
| Treningi Marcovi Marki |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
Środa, 19:30 - 21:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
Piątek, 19:30 - 21:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
| Więcej |
| trening I-III |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Wiejska 1, 89-100 Występ |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Wiejska 1, 89-100 Występ |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Sportowa 3, Ogrodowa 50, 43-170 Łaziska Górne |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Sportowa 3, Ogrodowa 50, 43-170 Łaziska Górne |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
Sportowa 3, Ogrodowa 50, 43-170 Łaziska Górne |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe V - VIII |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Słowackiego 14, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Słowackiego 14, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Słowackiego 14, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. ostródzka 175, 03-289 Warszawa |
Wtorek, 16:45 - 18:15 |
ul. ostródzka 175, 03-289 Warszawa |
Czwartek, 16:45 - 18:15 |
ul. ostródzka 175, 03-289 Warszawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk |
| Więcej |
| Dyżur koordynatora |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk |
| Więcej |