Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| trening |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Niedziela, 11:00 - 12:30 |
Tereny zielone -Las Kapturki ul. Kielecka, 26-600 Radom |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Wtorek, 15:45 - 17:15 |
stadion i sala SPV Świdnik im .Janusza Kusocińskiego ul. Jarzębinowa 6, 21-040 Lublin |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
stadion i sala SPV Świdnik im .Janusza Kusocińskiego ul. Jarzębinowa 6, 21-040 Lublin |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
stadion i sala SPV Świdnik im .Janusza Kusocińskiego ul. Jarzębinowa 6, 21-040 Lublin |
| Więcej |
| zajęcia z grupą klasy IV-VIII |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 1, 77-300 Człuchów |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Średnia 4a, 77-300 Człuchów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Średnia 4a, 77-300 Człuchów |
| Więcej |
| Treningi Marcovi Marki |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
Środa, 19:30 - 21:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
Piątek, 19:30 - 21:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Marki, ul. Wspólna 40, 05-260 Warszawa |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Turmoncka 2/Marymoncka 34, 03-254 Warszawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup IV - VIII |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Park 1, 19-400 Olecko |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Park 1, 19-400 Olecko |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Park 1, 19-400 Olecko |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki dla dzieci z klas V-VIII (skoki, biegi, rzuty, płotki) |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Śląska, ul. Bohaterów Września 1939 nr 2 , 12-100 Szczytno |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Śląska, ul. Bohaterów Września 1939 nr 2 , 12-100 Szczytno |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Śląska, ul. Bohaterów Września 1939 nr 2 , 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Śląska 10, stadion miejski , 12-100 Szczytno |
Środa, 11:00 - 12:30 |
ul. Śląska 10, stadion miejski , 12-100 Szczytno |
Piątek, 11:00 - 12:30 |
ul. Śląska 10, stadion miejski , 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Solidarności 15, 12-100 Szczytno |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Solidarności 15, 12-100 Szczytno |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| trening |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
ul. Lipnicka 226 ( tereny leśne u podnóża Hrobaczej Łąki ), 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| zajęcia treningowe |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
ul. Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. 11 Listopada 90, 21-200 Parczew |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. 11 Listopada 90, 21-200 Parczew |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. 11 Listopada 90, 21-200 Parczew |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Leśna 23, 42-600 Tarnowskie Góry |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Leśna 23, 42-600 Tarnowskie Góry |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Leśna 23, 42-600 Tarnowskie Góry |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
64-920 UL.ŻEROMSKIEGO 90, 64-920 PIŁA |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
64-920 UL.ŻEROMSKIEGO 90, 64-920 PIŁA |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
64-920 UL.ŻEROMSKIEGO 90, 64-920 PIŁA |
| Więcej |
| Zajęcia dla klas I - IV |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. 11 Listopada 6, 48 - 303 Nysa, 48-303 Nysa |
Piątek, 12:30 - 14:00 |
ul. 11 Listopada 6, 48 - 303 Nysa, 48-303 Nysa |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Poniedziałek, 13:00 - 14:30 |
Gąsawa ul. Leszka Białego 6, ul. Sportowa 1, SP Szelejewo, 88-410 Gąsawa |
Piątek, 12:00 - 13:30 |
Gąsawa ul. Leszka Białego 6, ul. Sportowa 1, SP Szelejewo, 88-410 Gąsawa |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Głowackiego 6, Kościuszki 84, 40-052 Katowice |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Głowackiego 6, Kościuszki 84, 40-052 Katowice |
| Więcej |
| V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Stadion MOSIR WOLSZTYN BOH.BIELNIKA 30, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Stadion MOSIR WOLSZTYN BOH.BIELNIKA 30, 64-200 Wolsztyn |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Stadion MOSIR WOLSZTYN BOH.BIELNIKA 30, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |