Zajęcia z lekkiej atletyki

Znajdź zajęcia
Terminarz Województwo Adres Trener
środa, 13:45 - 15:15
czwartek, 12:45 - 14:15
piątek, 12:45 - 14:15
Lubelskie Cicibór Duży
Cicibór Duży 1A
Adach Sławomir
poniedziałek, 13:45 - 15:15
wtorek, 13:45 - 15:15
środa, 15:45 - 17:15
Pomorskie Gdynia
SP 18 ul.Krasickiego 28, Stadion lekkoatletyczny ul.Grunwaldzka 244
Adamczyk Dariusz
czwartek, 14:30 - 16:00
Dolnośląskie Lubin
Ociosowa3
Adamczyk Marzena
poniedziałek, 14:00 - 15:30
środa, 14:00 - 15:30
czwartek, 14:00 - 15:30
Dolnośląskie Lubin
Ociosowa 3
Adamczyk Marzena
poniedziałek, 15:30 - 17:00
wtorek, 15:30 - 17:00
środa, 15:30 - 17:00
czwartek, 15:00 - 17:00
sobota, 08:30 - 10:00
Łódzkie Łęczyca
Szkolna 4
Andrysiak Mirosław
poniedziałek, 17:30 - 19:00
wtorek, 17:30 - 19:00
środa, 17:30 - 19:00
piątek, 17:30 - 19:00
sobota, 11:00 - 13:00
Mazowieckie Teresin
Al. XX - Lecia 32
Andryszczyk Andrzej
poniedziałek, 14:30 - 17:30
wtorek, 14:30 - 17:30
środa, 14:30 - 17:30
piątek, 14:30 - 17:30
Pomorskie Sopot
Wybickiego
Andrzejczak Paweł
poniedziałek, 17:00 - 19:30
wtorek, 17:00 - 19:00
środa, 17:00 - 19:00
piątek, 17:00 - 19:00
Pomorskie Sopot
Wybickiego
Andrzejczak Paweł
poniedziałek, 14:00 - 15:30
wtorek, 14:45 - 16:15
piątek, 12:35 - 14:05
Podlaskie Suwałki
ul. Sejneńska 12 lub ul. Wojska Polskiego 17
Aneszko Marta
czwartek, 12:35 - 14:05
Podlaskie Suwałki
Sejneńska 12
Aneszko Marta
wtorek, 15:00 - 16:30
czwartek, 16:00 - 17:30
Lubelskie Biała Podlaska
Rakowiska ul. Budziszewska 41F
Baj-Korpak Joanna
poniedziałek, 15:30 - 17:00
środa, 15:30 - 17:00
Podkarpackie Rzeszów
Trzebownisko 965, 36-001 Trzebownisko
Bajda Agnieszka
poniedziałek, 14:45 - 16:15
środa, 13:00 - 14:30
piątek, 14:00 - 15:30
Podlaskie Korycin
ul.Szkolna 1
Bajko Andrzej
poniedziałek, 16:30 - 18:00
wtorek, 16:30 - 18:00
środa, 16:30 - 18:00
czwartek, 16:30 - 18:00
piątek, 16:30 - 18:00
Mazowieckie Warszawa
ul. Wawelska 5 lub Pole Mokotowskie
Balcerzak Piotr
poniedziałek, 16:00 - 17:30
środa, 16:00 - 17:30
piątek, 16:00 - 17:30
Mazowieckie Warka
Polna 17 lub Nowy Zjazd 8
Banach Marcin
poniedziałek, 16:00 - 17:30
środa, 16:00 - 17:30
czwartek, 16:00 - 17:30
sobota, 11:00 - 12:30
Dolnośląskie Wałbrzych
ul. Chopina 1
Banaszek Grzegorz
poniedziałek, 15:00 - 16:30
wtorek, 14:15 - 15:45
czwartek, 14:15 - 15:45
Podkarpackie Tarnawa Dolna
TARNAWA DOLNA 28, 38-516 TARNAWA DOLNA
Bar Maciej
poniedziałek, 17:00 - 18:30
środa, 16:30 - 18:00
czwartek, 16:00 - 17:30
Kujawsko-pomorskie Włocławek
Leśna 53a
Baranowska Katarzyna
poniedziałek, 15:30 - 17:00
Kujawsko-pomorskie Włocławek
Leśna 53A
Baranowska Katarzyna
poniedziałek, 16:30 - 18:00
wtorek, 17:00 - 19:00
środa, 18:30 - 20:30
sobota, 10:00 - 13:00
Wielkopolskie Baranowo
Wypoczynkowa 93
Bebejewski Michał
poniedziałek, 17:00 - 18:30
środa, 17:00 - 18:30
piątek, 17:00 - 18:30
sobota, 10:00 - 11:30
Łódzkie Aleksandrów Łódzki
Bankowa 7/11
Belter Artur
wtorek, 17:00 - 18:30
środa, 18:30 - 20:00
piątek, 16:30 - 18:00
sobota, 12:00 - 13:30
Dolnośląskie Długołęka
Robotnicza 15
Benkowska Nina
poniedziałek, 16:00 - 17:30
środa, 16:00 - 17:30
piątek, 16:00 - 17:30
sobota, 12:30 - 14:00
Wielkopolskie Władysławów
62-710 Władysławów , ul. Kaliska 19
Berliński Florian
poniedziałek, 16:00 - 17:30
środa, 16:00 - 17:30
piątek, 16:00 - 17:30
Lubelskie Biłgoraj
ul. Targowa 15,
Bernaś Dorota
poniedziałek, 13:00 - 14:30
wtorek, 13:30 - 15:00
czwartek, 13:00 - 14:30
sobota, 10:00 - 12:00
Podlaskie Suchowola
Augustowska 2
Bernatowicz Jolanta
poniedziałek, 15:30 - 17:00
środa, 15:30 - 17:00
piątek, 15:30 - 17:00
Śląskie Pszczyna
Poniedziałek i piątek- hala SP 5, ul. K. Wielkiego5,środa-stadion,ul. Bogedaina22/sala ul. Batorego
Biela Marek
poniedziałek, 16:00 - 18:00
wtorek, 16:00 - 18:00
środa, 16:00 - 18:00
czwartek, 16:00 - 18:00
piątek, 16:00 - 18:00
Dolnośląskie Głogów
Rudnowska
Bielawa Przemysław
poniedziałek, 13:40 - 15:10
środa, 13:40 - 15:10
Lubelskie Hrubieszów
ul.Żeromskiego 29
Bielecka Marzanna
poniedziałek, 16:30 - 18:00
wtorek, 15:30 - 17:00
środa, 16:00 - 17:30
czwartek, 15:30 - 17:00
Lubelskie Zamość
ul. Królowej Jadwigi 8
Bikowski Wojciech
poniedziałek, 17:30 - 19:00
środa, 17:30 - 19:00
sobota, 10:30 - 12:00
Mazowieckie Warszawa
SP nr 52 Samarytanka 11a, 03-592 Warszawa
Bińkowska Marlena
sobota, 12:00 - 13:30
Mazowieckie Warszawa
SP nr 52 Samarytanka 11a, 03-592 Warszawa
Bińkowska Marlena
poniedziałek, 14:30 - 16:00
wtorek, 15:30 - 17:00
czwartek, 14:30 - 16:00
Opolskie Olesno
PSP 3 Olesno ul. Pieloka 12
Bioły Barbara
poniedziałek, 16:30 - 18:00
środa, 15:00 - 16:30
czwartek, 16:30 - 18:00
sobota, 11:00 - 12:30
Mazowieckie Radom
Limanowskiego 26/30
Błasińska Aneta
poniedziałek, 16:00 - 17:30
wtorek, 16:00 - 17:30
środa, 16:00 - 17:30
czwartek, 16:00 - 17:30
sobota, 11:00 - 12:30
Mazowieckie Radom
Narutowicza 9
Błasiński Artur
poniedziałek, 11:00 - 13:00
wtorek, 11:00 - 13:00
środa, 11:00 - 13:00
czwartek, 11:00 - 13:00
piątek, 11:00 - 13:00
sobota, 11:00 - 13:00
Mazowieckie Radom
Paryskich 7
Błasiński Artur
poniedziałek, 16:30 - 18:00
środa, 16:00 - 17:30
czwartek, 16:00 - 17:30
Zachodniopomorskie Międzyzdroje
ul. Gryfa Pomorskiego 61b / ul. Leśna 17
Błocian Rafał
poniedziałek, 15:00 - 16:30
Zachodniopomorskie Międzyzdroje
ul. Leśna 17
Błocian Rafał
poniedziałek, 17:00 - 18:30
środa, 17:00 - 18:30
czwartek, 17:00 - 18:30
sobota, 10:00 - 11:30
Lubelskie Lublin
stadion lekkoatletyczny- Lublin ul. Piłsudskiego 22
Bobrzyk Wojciech
wtorek, 16:00 - 18:00
środa, 16:00 - 18:00
czwartek, 16:00 - 18:00
sobota, 10:30 - 12:30
Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Gdańska 163
Bochenek Dominik
środa, 16:00 - 17:30
piątek, 16:00 - 17:30
Pomorskie Człuchów
ul. Średnia 4a
Bodziak Beata