Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Lekkoatletyka klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Środa, 18:30 - 20:00 |
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
| Więcej |
| Trening dla młodzieży z klas V - VIII |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Hala Politechniki Opolskiej ul. Prószkowska 76/A w Opolu, 45-758 Opole |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Hala Politechniki Opolskiej ul. Prószkowska 76/A w Opolu, 45-758 Opole |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Hala Politechniki Opolskiej ul. Prószkowska 76/A w Opolu, 45-758 Opole |
| Więcej |
| |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:30 |
Prudnik, ul. Kościuszki 22, 48-200 Opole |
Czwartek, 15:30 - 17:30 |
Prudnik, ul. Prężyńska 3-5-7, 48-200 Opole |
Piątek, 15:30 - 17:30 |
Prudnik, ul. Kościuszki 22, 48-200 Opole |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Ul. Wiejska 11, 14-200 Iława |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ul. Wiejska 11, 14-200 Iława |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Ul. Wiejska 11, 14-200 Iława |
| Więcej |
| Lekkoatletyka |
Poniedziałek, 16:00 - 18:30 |
Wyszyńskiego 70, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Wtorek, 16:00 - 18:30 |
Wyszyńskiego 70, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Środa, 16:00 - 18:30 |
Wyszyńskiego 70, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 16:00 - 17:45 |
Wyszyńskiego 70, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Piątek, 15:00 - 17:30 |
Wyszyńskiego 70, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Sobota, 10:00 - 12:30 |
Wyszyńskiego 70, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
MIRECKIEGO 4, 41-200 Sosnowiec |
Środa, 16:00 - 17:30 |
MIRECKIEGO 4, 41-200 Sosnowiec |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
MIRECKIEGO 4, 41-200 Sosnowiec |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
MIRECKIEGO 4, 41-200 Sosnowiec |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
MIRECKIEGO 4, 41-200 Sosnowiec |
Środa, 16:00 - 17:30 |
MIRECKIEGO 4, 41-200 Sosnowiec |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
MIRECKIEGO 4, 41-200 Sosnowiec |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
MIRECKIEGO 4, 41-200 Sosnowiec |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z klasami I - IV |
Środa, 13:30 - 15:00 |
Kujawska 18, 25-344 Kielce |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Kujawska 18, 25-344 Kielce |
| Więcej |
| Trening Lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Leszka Drogosza 1, 25-043 Kielce |
| Więcej |
| Treningi LA GSU LDK |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul. Kaliska 2, 62-300 Września |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
ul. Kaliska 2, 62-300 Września |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Kaliska 2, 62-300 Września |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
ul. Kaliska 2, 62-300 Września |
Piątek, 14:00 - 15:30 |
ul. Kaliska 2, 62-300 Września |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny- biegi, rzuty, skoki, zabawy lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 17:15 - 18:45 |
Betoniarska 8a,, 13-306 Kurzętnik |
Środa, 17:15 - 18:45 |
Betoniarska 8a,, 13-306 Kurzętnik |
Piątek, 17:15 - 18:45 |
Betoniarska 8a,, 13-306 Kurzętnik |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 15:15 - 17:45 |
ul. Żołnierska 26, 10-561 Olsztyn |
Piątek, 15:15 - 17:45 |
ul. Żołnierska 26, 10-561 Olsztyn |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Żołnierska 26, 10-718 Olsztyn |
| Więcej |
| GSP - klasy IV - VIII |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Rodziewiczówny 10 i Mickiewicza 49, 84-230 Rumia |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Rodziewiczówny 10 i Mickiewicza 49, 84-230 Rumia |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Rodziewiczówny 10 i Mickiewicza 49, 84-230 Rumia |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Wołodyjowskiego 2, 15-287 Białystok |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Wołodyjowskiego 2, 15-287 Białystok |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Wołodyjowskiego 2, 15-287 Białystok |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2 / ul. Aleja Jana Pawła II 9, 48-340 Głuchołazy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2 / ul. Aleja Jana Pawła II 9, 48-340 Głuchołazy |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2 / ul. Aleja Jana Pawła II 9, 48-340 Głuchołazy |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2 / ul. Aleja Jana Pawła II 9, 48-340 Głuchołazy |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2 / ul. Aleja Jana Pawła II 9, 48-340 Głuchołazy |
| Więcej |
| trening |
Wtorek, 14:15 - 15:45 |
Witkowo ul.Poznańska 47, 62-230 Witkowo |
Piątek, 14:15 - 15:45 |
Witkowo ul.Poznańska 47, 62-230 Witkowo |
| Więcej |
| Treningi lekkoatletyczne dla klas 5-8 (grupa w wieku 11-15 lat) |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Plac Jana Pawła II 5, 78-300 Świdwin |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Plac Jana Pawła II 5, 78-300 Świdwin |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
Plac Jana Pawła II 5, 78-300 Świdwin |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Stadion Miejski w Pyrzycach, ul. Sportowa, 74-200 Pyrzyce |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Stadion Miejski w Pyrzycach, ul. Sportowa, 74-200 Pyrzyce |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Stadion Miejski w Pyrzycach, ul. Sportowa, 74-200 Pyrzyce |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Stadion Miejski w Pyrzycach, ul. Sportowa, 74-200 Pyrzyce |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
Stadion Miejski w Pyrzycach, ul. Sportowa, 74-200 Pyrzyce |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul.Błońska 62, 05-870 Bieniewice |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul.Błońska 62, 05-870 Bieniewice |
| Więcej |