Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny. |
Poniedziałek, 08:30 - 10:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Środa, 08:30 - 10:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Skórcz, 83-220 Skórcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Skórcz, 83-220 Skórcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Skórcz, 83-220 Skórcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Hala ul. Wojciechowska 38 B, 20-704 Lublin |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Hala ul. Wojciechowska 38 B, 20-704 Lublin |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Hala ul. Wojciechowska 38 B, 20-704 Lublin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 19:00 - 20:00 |
ul. Wierzbińskiego 2, 88-100 Bydgoszcz |
Piątek, 16:30 - 17:30 |
ul. Wierzbińskiego 2, 88-100 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Aktualizacja od 06 wrzesnia |
Wtorek, 15:15 - 16:45 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Czwartek, 15:15 - 16:45 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Wtorek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Czwartek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
Czwartek, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
Piątek, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe : skoki , biegi, rzuty , zabawy . Główny cel wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
Środa, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
Piątek, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
| Więcej |
| Trening ogólny i ukierunkowany |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 17:30 - 18:45 |
ul. Głogowa, 32-540 Trzebinia |
Czwartek, 18:00 - 19:00 |
ul. Głogowa, 32-540 Trzebinia |
Piątek, 17:30 - 18:45 |
Chrzanów , Al. Henryka 10 A, 32-500 Trzebinia |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe. |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
| Więcej |
| Zajęcia treningowe z młodzieżą |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Środa, 15:30 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
| Więcej |
| Lekka atletyka |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Wtorek, 14:30 - 16:15 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Piątek, 14:30 - 15:45 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne biegaj, skacz i rzucaj - zajęcia ogólnorozwojowe |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Wstfala 3a, 05-827 Grodzisk Mazowiecki |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Królewska 69, 05-822 Milanówek |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Brzozowa 1a, 05-822 Milanówek |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
| Więcej |