Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:45 - 18:15 |
Poniedziałek, Środa - ul. Czarnoleśna 12 , 41-709 Ruda Śląska |
Środa, 16:15 - 17:45 |
Poniedziałek, Środa - ul. Czarnoleśna 12 , 41-709 Ruda Śląska |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Bytomska 8, 41-704 Ruda Śląska |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 19:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
Środa, 17:00 - 19:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
Piątek, 16:30 - 19:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Paderewskiego 29 , 05-071 Sulejówek |
| Więcej |
| Trening w grupie V-VIII |
Poniedziałek, 17:00 - 18:45 |
ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
Środa, 17:00 - 18:45 |
ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 11:30 - 12:30 |
1 Maja 151 , 45-356 Opole |
Piątek, 08:00 - 09:00 |
1 Maja 151 , 45-356 Opole |
| Więcej |
| Treningi LDK dla rocznika 2010-2005 od 02.01.2024 |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Szkolna 14 , 27-200 Starachowice |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Szkolna 14 , 27-200 Starachowice |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Szkolna 14 , 27-200 Starachowice |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Szkolna 14 , 27-200 Starachowice |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Szkolna 14 , 27-200 Starachowice |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Szkolna 14 , 27-200 Starachowice |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Hallera 12, 07-410 Ostrołęka |
| Więcej |
| Zajęcia dla dzieci w wieku 10-15 lat |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Sportowa 3, 09-402 Płock |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Piaska 5, 09-402 Płock |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Brzozowa 3, 09-400 Płock |
| Więcej |
| Trening siłowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:30 |
Grunwaldzka 71, 47-220 Kedzierzyn-kozle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Wtorek, 15:30 - 17:30 |
Aleja Jana Pawła II 31 Kędzierzyn-Koźle, 47-224 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 15:30 - 17:30 |
Grunwaldzka 71, 47-220 Kedzierzyn-kozle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Czwartek, 15:30 - 17:30 |
Aleja Jana Pawła II 31 Kędzierzyn-Koźle, 47-224 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 15:30 - 18:00 |
Grunwaldzka 71, 47-220 Kedzierzyn-kozle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 12:30 - 15:00 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Wtorek, 15:30 - 16:30 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Czwartek, 15:30 - 16:30 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
Piątek, 08:00 - 10:00 |
Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
| Więcej |
| Lekko Atletyka dla dzieci: biegi, ćwiczenia rozciągające, stabilizacja, płotki,ogólorozwojówka |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Bohaterów Warszawy 7, 48-300 Nysa |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
Bohaterów Warszawy 7, 48-300 Nysa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Krakowska 172 , 32-089 Biały Kościół |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Krakowska 172 , 32-089 Biały Kościół |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Kleeberga 54, 21-412 Adamów |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Kleeberga 54, 21-412 Adamów |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Kleeberga 54, 21-412 Adamów |
| Więcej |
| Trening Lekkoatletyczny: biegi, skoki, rzuty. Zajęcia wszechstronnego rozwoju motorycznego. |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Kombatantów 3, 74-320 Barlinek |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Kombatantów 3, 74-320 Barlinek |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Kombatantów 3, 74-320 Barlinek |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Ul.Narutowicza, 26-600 Radom |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Ul.Narutowicza, 26-600 Radom |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Ul.Narutowicza, 26-600 Radom |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 19:00 - 20:30 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 19:00 - 20:30 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 19:00 - 20:30 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Sobota, 13:30 - 15:00 |
ul: Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |