Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| trening |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Ryszki 55 (środa i piątek), ul. Lompy ( sobota), 41-500 Chorzów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Ryszki 55 (środa i piątek), ul. Lompy ( sobota), 41-500 Chorzów |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Ryszki 55 (środa i piątek), ul. Lompy ( sobota), 41-500 Chorzów |
| Więcej |
| Treningi lekkoatletyczne dla uczniów klas V-VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul.Nowowarszawska 20 lub Stadion OSIR ul.Dziewiatowskiego 2, 17-200 Hajnówka |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
ul.Nowowarszawska 20 lub Stadion OSIR ul.Dziewiatowskiego 2, 17-200 Hajnówka |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul.Nowowarszawska 20 lub Stadion OSIR ul.Dziewiatowskiego 2, 17-200 Hajnówka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy OSU. |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
SP. 91 Os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
SP. 91 Os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Środa, 16:30 - 18:00 |
SP. 91 Os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
SP. 91 Os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Stadion Mos Krakus, Kraków |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śląski |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śląski |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Basztowa 4, 43-200 Pszczyna |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas I-IV |
Środa, 14:00 - 15:30 |
Warszawska 40, 21-560 Międzyrzec Podlaski |
Piątek, 14:00 - 15:30 |
Warszawska 40, 21-560 Międzyrzec Podlaski |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci: biegi, rzuty, z akcentem na ukierunkowany rozwój |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1 , 80-336, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny dla grup OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Stadnicka Wola 55, 26-200 Kielce |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Stadnicka Wola 55, 26-200 Kielce |
| Więcej |
| trening |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Narutowicza 9, 26-600 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Bema, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Żwirki i Wigury 10, 38-500 Sanok |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Żwirki i Wigury 10, 38-500 Sanok |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Żwirki i Wigury 10, 38-500 Sanok |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Mrotecka 1A, 89-100 Nakło nad Notecią |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Armii Krajowej 4, 89-100 Nakło nad Notecią |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Mrotecka 1A, 89-100 Nakło nad Notecią |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Armii Krajowej 4, 89-100 Nakło nad Notecią |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Mrotecka 1A, 89-100 Nakło nad Notecią |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:15 - 17:45 |
ul. Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
ul. Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Nadrzeczna, 86-200 Chełmno |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Nadrzeczna , 86-200 Chełmno |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Nadrzeczna, 86-200 Chełmno |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Środa, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Krakowska 1, 78-400 Szczecinek |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Krakowska 1, 78-400 Szczecinek |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Krakowska 1, 78-400 Szczecinek |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
| Więcej |