Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Ul. Armii Krajowej, 26-300 Opoczno |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Ul. Armii Krajowej, 26-300 Opoczno |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Ul. Armii Krajowej, 26-300 Opoczno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
Środa, 14:40 - 16:10 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
| Więcej |
| treningi LA grupa OSU |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
| Więcej |
| zajęcia sportowe z uczniami klas I-IV |
Wtorek, 12:30 - 14:00 |
SPORTOWA 1, 72-210 Dobra Nowogardzka |
Piątek, 12:00 - 13:30 |
SPORTOWA 1, 72-210 Dobra Nowogardzka |
| Więcej |
| Trening LA |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Poniedziałek, 13:30 - 15:00 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
Wtorek, 14:15 - 15:45 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Staszica , 82-500 Kwidzyn |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ULSŁONECZNA 2, 82-500 Kwidzyn |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Konsultacje KOLA Śląskie |
Wtorek, 09:00 - 12:00 |
Okrzei 17/7, 42-600 Tarnowskie Góry |
Piątek, 09:00 - 12:00 |
Okrzei 17/7, 42-600 Tarnowskie Góry |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy OSU |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-635 Kraków |
Środa, 17:30 - 19:00 |
os. Szkolne 39, 31-978 Kraków |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-635 Kraków |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| Trening LA: ukierunkowany - OSU |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:30 |
Lublewo Gdańskie, ul. Szkolna 5, 83-050 Gdańsk |
Piątek, 12:30 - 14:30 |
Lublewo Gdańskie, ul. Szkolna 5, 83-050 Gdańsk |
| Więcej |
| Zajęcia LDK |
Poniedziałek, 13:45 - 15:15 |
ul. Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław |
Piątek, 13:45 - 15:15 |
ul. Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław |
| Więcej |
| Zajęcia z grupą V-VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Namysłów, ul. Reymonta 56, 46-100 Namysłow |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Namysłów, ul. Reymonta 56, 46-100 Namysłow |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Namysłów, ul. Reymonta 56, 46-100 Namysłow |
| Więcej |