Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z Ldk klasy V - VIII, Rocznik 2007 - 2010 |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice, 26-900 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
Piątek, 15:45 - 17:15 |
ul. Litewska 20 Szczecin, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki grupa szkolenia ukierunkowanego biegi i chód sportowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Luckiego 47, 97-545 Kamieńsk |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
Środa, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
Piątek, 16:45 - 18:15 |
Maszewo 114, 66-614 Maszewo |
| Więcej |
| zajęcia specjalistyczne z grupą OSU |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Łąkowa 36, 84-240 Reda |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Łąkowa 36, 84-240 Reda |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
| Więcej |
| Trening dla klas IV-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny - OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci:biegi,skoki,rzuty z akcentem na wszechstronny rozwój. |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul.Wakacyjna-ścieżka rowerowa Krosno Odrz-Łochowice, 66-600 Krosno Odrz. |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Bogumiłowice 85, 98-338 Bogumiłowice |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Bogumiłowice 85, 98-338 Bogumiłowice |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny dla grup OSU |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe - lekkoatletyczne w klasach I-IV |
Poniedziałek, 13:50 - 15:30 |
Osiedlowa 72, 05-830 SP Rusiec |
Wtorek, 11:50 - 12:35 |
Osiedlowa 72, 05-830 SP Rusiec |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Osiedlowa 72, 05-830 SP Rusiec |
Piątek, 12:55 - 14:35 |
Osiedlowa 72, 05-830 SP Rusiec |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup IV - VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jagiełły 30, 14-400 Pasłęk, 14-400 Pasłęk |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Jagiełły 30, 14-400 Pasłęk, 14-400 Pasłęk |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Jagiełły 30, 14-400 Pasłęk, 14-400 Pasłęk |
| Więcej |
| 2 godzinna |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
| Więcej |