Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 19:00 - 20:00 |
ul. Wierzbińskiego 2, 88-100 Bydgoszcz |
Piątek, 16:30 - 17:30 |
ul. Wierzbińskiego 2, 88-100 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Wtorek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Czwartek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe : skoki , biegi, rzuty , zabawy . Główny cel wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
Środa, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
Piątek, 14:15 - 15:45 |
Ciechanowska 15, Nowe Miasto, 09-120 Nowe Miasto |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Stadion MOSiR, ul. I Pułku Szwoleżerów 15, Chełm 22-100, 22-100 Chełm |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Stadion MOSiR, ul. I Pułku Szwoleżerów 15, Chełm 22-100, 22-100 Chełm |
| Więcej |
| Trening ogólny i ukierunkowany |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul. Strąkowa 3a, 30-410 Kraków |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Strąkowa 3a, 30-410 Kraków |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
| Więcej |
| LA klasy IV - VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| Zajęcia treningowe z młodzieżą |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Środa, 15:30 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
| Więcej |
| Lekka atletyka |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Wtorek, 14:30 - 16:15 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Piątek, 14:30 - 15:45 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
al. 3 Maja 11, 30-062 Kraków |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul.Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Legionów 1, 38-400 Krosno |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Bursaki 41, 38-400 Krosno |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Bursaki 29, 38-400 Krosno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 10:00 - 11:30 |
Legionów 1, 38-400 Krosno |
Środa, 10:00 - 11:30 |
Buraki 41, 38-400 Krosno |
Piątek, 10:00 - 11:30 |
Buraki 41, 38-400 Krosno |
| Więcej |