Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| trening |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe dla klas I - IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 1, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
ul. Konopnickiej 1, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:15 - 18:00 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Zgorzelecka 18, 59-700 Bolesławiec |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Zastępstwo |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
09-100 Płońsk, Kopernika 3 - MCSiR, 09-100 Płońsk |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
09-100 Płońsk, Kopernika 3 - MCSiR, 09-100 Płońsk |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
09-100 Płońsk, Kopernika 3 - MCSiR, 09-100 Płońsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Płk. T. Semika 2, 34-200 Sucha Beskidzka |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Płk. T. Semika 2, 34-200 Sucha Beskidzka |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Płk. T. Semika 2, 34-200 Sucha Beskidzka |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Siłownia, 59-900 Zgorzelec |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla każdego |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
św, Jadwigi 7, 56-416 Twardogóra |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
św, Jadwigi 7, 56-416 Twardogóra |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
| Więcej |
| zajęcia dla kl. 5-8 |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Środa, 17:00 - 18:30 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
| Więcej |
| Pozalekcyjne zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 14:30 - 16:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
Piątek, 14:30 - 16:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
| Więcej |
| Zajęcia Lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 19:30 - 21:00 |
ul. Sportowa 1E, 57-360 Wrocław |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Sportowa 7, 57-320 Wrocław |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
Sportowa 7, 57-320 Wrocław |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Dworcowa 11, 88-140 Gniewkowo |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Dworcowa 11, 88-140 Gniewkowo |
| Więcej |
| treningi |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29, 87-100 Toruń |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29, 87-100 Toruń |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29, 87-100 Toruń |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
CKS Dąbrowskiego58/64,, 42-217 Częstochowa |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
CKS Dąbrowskiego58/64,, 42-217 Częstochowa |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
CKS Dąbrowskiego58/64,, 42-217 Częstochowa |
| Więcej |