Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| LA klasy IV - VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Dragana 2 Gdańsk, 80-807 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe. |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul.Bogucka 6, 32-020 Wieliczka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Witelona 25a, 51-617 Wrocław |
| Więcej |
| Zajęcia treningowe z młodzieżą |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Środa, 15:30 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
| Więcej |
| Lekkoatletyka |
Wtorek, 16:30 - 17:30 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
Czwartek, 16:30 - 17:30 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
Sobota, 11:00 - 12:00 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:15 - 17:45 |
Iwaszkiewicza 70, 74-101 Gryfino |
Środa, 15:15 - 16:45 |
Parkowa 1A, 74-100 Gryfino |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Iwaszkiewicza 70, 74-101 Gryfino |
| Więcej |
| LDK |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
1 Maja 27, 98-220 Zduńska Wola |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Sobota, 11:30 - 13:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
| Więcej |
| Zajęcia treningowe z lekkoatletyki dla grupy biegów średnich w kategorii młodzików i juniorów. |
Poniedziałek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Wtorek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Środa, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Piątek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
| Więcej |
| OSU - ośrodek szkolenia ukierunkowanego |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Połaniecka 10, 22-100 Chełm |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Powstańców Warszawy 10, 22-100 Chełm |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Lasek Borek ul. Mościckiego, 22-100 Chełm |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 14:15 - 15:45 |
ul. Słowackiego 48, 47-400 Racibórz |
Sobota, 10:15 - 11:45 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
| Więcej |
| profesjonalne zajecia treningowe |
Poniedziałek, 15:00 - 17:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Wtorek, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Środa, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Czwartek, 17:00 - 18:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 13:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening do 5 osob w okresie pandemi |
Poniedziałek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Wtorek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Środa, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Czwartek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Piątek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
Sobota, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
| Więcej |