Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 14:15 - 15:45 |
ul. Wojciechowskiego Stadion lekkoatletyczny, orlik lub hala sportowa, 88-190 Barcin |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
ul. Wojciechowskiego Stadion lekkoatletyczny, orlik lub hala sportowa, 88-190 Barcin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Piłsudskiego 12, 97-545 gomunice |
| Więcej |
| Trening dzieci 4-6 SP. |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
| Więcej |
| zajęcia specjalistyczne z grupą OSU |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Lekkoatletyka, ogólnorozwojówka, klasy 1-4 |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie, 84-240 Reda |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie, 84-240 Reda |
| Więcej |
| Zajęcia LDK |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
Środa, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Zajęcia I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla Każdego |
Poniedziałek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny - OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul.Leszka Drogosza 1, Kielce |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul.Leszka Drogosza 1, Kielce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Kutrzeby 2 a, 09-410 Płock |
Czwartek, 13:55 - 15:25 |
Kutrzeby 2 a, 09-410 Płock |
| Więcej |
| trening, |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
Czwartek, 12:50 - 14:20 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny dla grup OSU |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Chopina 10/12, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa |
| Więcej |
| Zajecia sportowe |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
Sosnkowskiego 12, 45-291 Opole |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
Sosnkowskiego 12, 45-291 Opole |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. 29 Listopada, 38-700 Ustrzyki Dolne |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. 29 Listopada, 38-700 Ustrzyki Dolne |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. 29 Listopada, 38-700 Ustrzyki Dolne |
Sobota, 12:00 - 14:00 |
ul. 29 Listopada, 38-700 Ustrzyki Dolne |
| Więcej |
| Trening dla młodzieży z klas V - VIII |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Hala Politechniki Opolskiej ul. Prószkowska 76/A w Opolu, 45-758 Opole |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Hala Politechniki Opolskiej ul. Prószkowska 76/A w Opolu, 45-758 Opole |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Hala Politechniki Opolskiej ul. Prószkowska 76/A w Opolu, 45-758 Opole |
| Więcej |